soccerstats247.com



Sileks

Sileks je fotbalový tým z North Macedonia, který hraje v soutěžích jako First League (2020/2021), Evropská Liga UEFA (2020/2021). Podívejte se níže na nejnovější statistiky týmu, profilové údaje týmu, info o tom, v kolikáté minutě padl gól, nejnovější zápasy v různých fotbalových soutěžích a jejich výsledky, hráči týmů a statistiky, přesuny hráčů mezi týmy, a také historické výsledky.

 
Založena 1965
Země North Macedonia
Trenér G. Simov
Stadion Gradski stadion Kratovo
Kapacita 3000
Webová stránka Přidat Web
Web fanklubu Přidat Web
Gradski stadion Kratovo  
First League, North Macedonia Celkem Doma Venku
Pořadí 5
Hrané Zápasy 9 4 5
Výhry 4 2 2
Remízy 2 1 1
Prohry 3 1 2
Branky za 21 10 11
Branky proti 12 8 4
Body 14 7 7
Čisté tabulky 2 0 2
Nepodařilo se skórovat 2 0 2
Průměr branek skórovaných na zápas 2,33 2,5 2,2
Průměr branek připuštěných na zápas 1,33 2 0,8
Průměrný čas kdy byla skórovaná 1. branka 33m 35m 31m
Průměrný čas kdy byla připuštěna 1. branka 44m 25m 64m
Zápasy nad 2,5 branky 70% 100% 40%
Zápasy pod 2,5 branky 30% 0% 60%
Skórované branky 80% 100% 60%
Připuštěné branky 80% 100% 60%
0 - 15'
15 - 30'
30 - 45'
45 - 60'
60 - 75'
75 - 90'
ne 18.10.2020 First League Sileks
4 - 3
Rabotnički
so 03.10.2020 First League Shkendija
1 - 1
Sileks
ne 27.09.2020 First League Akademija Pandev
1 - 0
Sileks
ne 20.09.2020 First League Sileks
1 - 2
Borec
čt 17.09.2020 Evropská Liga UEFA Sileks
0 - 2
Drita
so 12.09.2020 First League Struga
2 - 0
Sileks
po 31.08.2020 First League Sileks
3 - 1
Renova
ne 23.08.2020 First League Vardar
0 - 4
Sileks
14.08.2020 First League Sileks
2 - 2
Pelister
ne 09.08.2020 First League Belasica
0 - 6
Sileks
čt 17.09.2020 Evropská Liga UEFA Sileks
0 - 2
Drita
ne 18.10.2020 First League Sileks
4 - 3
Rabotnički
so 03.10.2020 First League Shkendija
1 - 1
Sileks
ne 27.09.2020 First League Akademija Pandev
1 - 0
Sileks
ne 20.09.2020 First League Sileks
1 - 2
Borec
so 12.09.2020 First League Struga
2 - 0
Sileks
po 31.08.2020 First League Sileks
3 - 1
Renova
ne 23.08.2020 First League Vardar
0 - 4
Sileks
14.08.2020 First League Sileks
2 - 2
Pelister
ne 09.08.2020 First League Belasica
0 - 6
Sileks
  JménoMísto
0 Andrej Kirovski Andrej Kirovski Obránce 175 2 2 0 1 0 0 1 0 0
0 Angel Timovski Angel Timovski Středový Hráč 720 8 8 0 0 0 0 2 0 0
0 Bojan Spirkoski Bojan Spirkoski Útočník 70 5 0 5 0 0 0 1 0 0
0 Burhan Mustafov Burhan Mustafov Středový Hráč 452 7 6 1 5 1 0,14 0 0 0
0 Daniel Bozhinovski Daniel Bozhinovski Brankář 720 8 8 0 0 0 0 0 0 0
0 Daniel Karcheski Daniel Karcheski Středový Hráč 630 7 7 0 0 0 0 1 0 0
0 Dejan Blagojević Dejan Blagojević Obránce 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
0 Dejan Tanturovski Dejan Tanturovski Středový Hráč 512 7 5 2 3 0 0 1 0 0
0 Denis Ristov Denis Ristov Středový Hráč 564 8 6 2 5 3 0,38 2 0 0
0 Filip Kostovski Filip Kostovski Obránce 39 6 0 6 0 0 0 0 0 0
0 Goran Trajkovski Goran Trajkovski Brankář 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Hristijan Grozdanoski Hristijan Grozdanoski Obránce 630 7 7 0 0 0 0 2 0 0
0 Hristijan Petkovski Hristijan Petkovski Brankář 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Ivan Ivanovski Ivan Ivanovski Útočník 429 5 5 0 3 3 0,6 0 0 0
0 Kristijan Dodevski Kristijan Dodevski Středový Hráč 105 2 1 1 0 0 0 0 0 0
0 Kristijan Kostovski Kristijan Kostovski Útočník 184 6 1 5 1 1 0,17 1 1 1
0 Miloš Žeravica Miloš Žeravica Středový Hráč 220 4 2 2 2 0 0 2 0 0
0 Nenad Neshovski Nenad Neshovski Útočník 366 8 7 1 7 0 0 3 0 0
0 Pepi Gorgiev Pepi Gorgiev Útočník 454 7 5 2 3 4 0,57 0 0 0
0 Srđan Drašković Srđan Drašković Obránce 630 7 7 0 0 2 0,29 5 0 0
0 Stefan Đurić Stefan Đurić Útočník 271 8 3 5 2 3 0,38 1 0 0
0 Viktor Serafimovski Viktor Serafimovski Středový Hráč 700 8 8 0 1 0 0 4 0 0
 Jméno HráčeZ DružstvaDatum Přestupu
Pepi Gorgiev Pepi Gorgiev Bregalnica Štip 01.07.2020
Dejan Tanturovski Dejan Tanturovski Makedonija GjP 01.07.2020
Bojan Spirkoski Bojan Spirkoski Labunishta 01.07.2020
Burhan Mustafov Burhan Mustafov Struga 01.02.2020
Filip Osman Filip Osman Kolubara 01.02.2020
Nenad Marinković Nenad Marinković Mačva Šabac 01.02.2020
Nenad Neshovski Nenad Neshovski Sasa 01.01.2020
 Jméno HráčeDo DružstvaDatum Přestupu
Andreja Efremov Andreja Efremov Vllaznia Shkodër 07.02.2020
Filip Duranski Filip Duranski Sereď 06.02.2020
Andrian Chavoli Andrian Chavoli Strumska slava 01.02.2020
Darko Dodev Darko Dodev Bregalnica Štip 01.02.2020
RokSezónaNázev LigyMísto LigyVýhraRemízaProhraLigové Body
20212020/2021 First League 5 4 2 3 14
20212020/2021 Evropská Liga UEFA 2. Kvalifikační kolo
20202019/2020 First League 2 10 6 7 36
20192018/2019 First League 8 11 11 14 44
20182017/2018 First League 5 13 11 12 50
20172016/2017 Evropská Liga UEFA 1. Kvalifikační kolo
20172016/2017 First League 9 0 0 0 0
20162015/2016 First League 3 12 8 12 44
20152014/2015 First League 5 10 11 11 41