soccerstats247.com



Arsenal

Arsenal je fotbalový tým z Bělorusko, který hraje v soutěžích jako Coppa (2020/2021). Podívejte se níže na nejnovější statistiky týmu, profilové údaje týmu, info o tom, v kolikáté minutě padl gól, nejnovější zápasy v různých fotbalových soutěžích a jejich výsledky, hráči týmů a statistiky, přesuny hráčů mezi týmy, a také historické výsledky.

 
Založena
Země Bělorusko
Trenér
Stadion Stadyen Haradski
Kapacita 1100
Webová stránka Přidat Web
Web fanklubu Přidat Web
Stadyen Haradski  
1. Division, Bělorusko Celkem Doma Venku
Pořadí 4
Hrané Zápasy 26 13 13
Výhry 13 8 5
Remízy 7 3 4
Prohry 6 2 4
Branky za 41 25 16
Branky proti 28 13 15
Body 46 27 19
Čisté tabulky 8 5 3
Nepodařilo se skórovat 3 1 2
Průměr branek skórovaných na zápas 1,58 1,92 1,23
Průměr branek připuštěných na zápas 1,08 1 1,15
Průměrný čas kdy byla skórovaná 1. branka 46m 40m 52m
Průměrný čas kdy byla připuštěna 1. branka 35m 35m 35m
Zápasy nad 2,5 branky 46,16% 53,85% 38,46%
Zápasy pod 2,5 branky 53,84% 46,15% 61,54%
Skórované branky 88,46% 92,31% 84,62%
Připuštěné branky 69,23% 61,54% 76,92%
0 - 15'
15 - 30'
30 - 45'
45 - 60'
60 - 75'
75 - 90'
so 21.11.2020 1. Division Arsenal
1 - 0
Smorgon
ne 15.11.2020 1. Division Oshmyany
2 - 4
Arsenal
ne 08.11.2020 1. Division Slonim
0 - 1
Arsenal
ne 01.11.2020 1. Division Arsenal
1 - 2
Lida
ne 25.10.2020 1. Division Orsha
0 - 1
Arsenal
st 21.10.2020 1. Division Naftan
2 - 1
Arsenal
so 17.10.2020 1. Division Arsenal
3 - 2
Volna
so 10.10.2020 1. Division Sputnik
2 - 1
Arsenal
so 26.09.2020 1. Division Arsenal
1 - 1
Krumkachy
ne 20.09.2020 1. Division Lokomotiv Gomel
1 - 1
Arsenal
so 21.11.2020 1. Division Arsenal
1 - 0
Smorgon
ne 15.11.2020 1. Division Oshmyany
2 - 4
Arsenal
ne 08.11.2020 1. Division Slonim
0 - 1
Arsenal
ne 01.11.2020 1. Division Arsenal
1 - 2
Lida
ne 25.10.2020 1. Division Orsha
0 - 1
Arsenal
st 21.10.2020 1. Division Naftan
2 - 1
Arsenal
so 17.10.2020 1. Division Arsenal
3 - 2
Volna
so 10.10.2020 1. Division Sputnik
2 - 1
Arsenal
so 26.09.2020 1. Division Arsenal
1 - 1
Krumkachy
ne 20.09.2020 1. Division Lokomotiv Gomel
1 - 1
Arsenal
  JménoMísto
0 Albert Kapskiy Albert Kapskiy Obránce 1555 20 18 2 6 0 0 5 0 0
0 Aleksandr Skshinetskiy Aleksandr Skshinetskiy Středový Hráč 2032 24 24 0 3 0 0 5 1 0
0 Aleksey Telyuk Aleksey Telyuk Brankář 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Anton Abramovich Anton Abramovich Středový Hráč 710 20 8 12 8 2 0,1 1 0 0
0 Artem Kiyko Artem Kiyko Útočník 1690 24 19 5 15 10 0,42 2 0 0
0 Artem Miroevskiy Artem Miroevskiy Útočník 1975 25 22 3 15 5 0,2 3 0 0
0 Dmitri Matyash Dmitri Matyash Útočník 584 23 5 18 5 4 0,17 0 0 0
0 Dmitri Osipenko Dmitri Osipenko Útočník 1843 21 20 1 3 6 0,29 3 0 0
0 Evgeni Abramovich Evgeni Abramovich Brankář 1620 18 18 0 0 0 0 2 0 0
0 Evgeni Guletskiy Evgeni Guletskiy Středový Hráč 1469 20 17 3 4 0 0 1 0 0
0 Igor Rozhkov Igor Rozhkov Středový Hráč 1413 23 14 9 1 1 0,04 2 0 0
0 Ihor Voronkov Ihor Voronkov Středový Hráč 1635 21 19 2 3 3 0,14 1 0 0
0 Nikita Bylinkin Nikita Bylinkin Obránce 409 15 3 12 4 0 0 3 0 0
0 Nikita Patsko Nikita Patsko Středový Hráč 1032 13 12 1 5 2 0,15 2 0 0
0 Pavel Golovenko Pavel Golovenko Brankář 720 8 8 0 0 0 0 0 0 0
0 Pavel Seleznev Pavel Seleznev Středový Hráč 180 9 1 8 1 0 0 0 0 0
0 Valeri Karnitskiy Valeri Karnitskiy Obránce 1157 15 13 2 5 0 0 4 0 0
0 Valeri Senko Valeri Senko Středový Hráč 851 15 9 6 8 4 0,27 2 0 0
0 Yuri Lovets Yuri Lovets Středový Hráč 2164 25 24 1 3 4 0,16 4 0 0
0 Yuri Mamaev Yuri Mamaev Středový Hráč 756 17 11 6 11 0 0 2 0 0
 Jméno HráčeZ DružstvaDatum Přestupu
Evgeni Guletskiy Evgeni Guletskiy BATE 30.10.2020
Dmitri Matyash Dmitri Matyash BATE 30.10.2020
Anton Abramovich Anton Abramovich BATE 30.10.2020
Valeri Senko Valeri Senko Slavia 16.07.2020
Yuri Lovets Yuri Lovets AFC Eskilstuna 17.04.2020
Nikita Patsko Nikita Patsko AFC Eskilstuna 17.04.2020
Pavel Golovenko Pavel Golovenko Lida 21.03.2020
Nikita Bylinkin Nikita Bylinkin Slutsk 21.03.2020
Pavel Seleznev Pavel Seleznev Minsk 20.03.2020
Aleksandr Skshinetskiy Aleksandr Skshinetskiy Krumkachy 20.03.2020
Maksim Kovel Maksim Kovel BATE 06.02.2020
Andrey Potapenko Andrey Potapenko BATE 06.02.2020
Ihor Voronkov Ihor Voronkov Slavia 01.02.2020
Igor Rozhkov Igor Rozhkov Slavia 01.01.2020
 Jméno HráčeDo DružstvaDatum Přestupu
Arseni Zabrodskiy Arseni Zabrodskiy Oshmyany 02.10.2020
Andrey Potapenko Andrey Potapenko BATE 22.08.2020
Dmitri Stomal Dmitri Stomal Slonim 12.08.2020
Bogdan Dubovik Bogdan Dubovik Oshmyany 12.08.2020
Sergey Melnik Sergey Melnik Oshmyany 16.04.2020
Artur Saramakha Artur Saramakha Slonim 01.04.2020
Krasimir Kapov Krasimir Kapov Dnepr Mogilev 17.02.2020
Yuri Lovets Yuri Lovets AFC Eskilstuna 24.01.2020
Nikita Patsko Nikita Patsko AFC Eskilstuna 24.01.2020
RokSezónaNázev LigyMísto LigyVýhraRemízaProhraLigové Body
20212020/2021 Coppa 8th Finals
20202020 1. Division 4 13 7 6 46