soccerstats247.com



Belshina

Belshina je fotbalový tým z Bělorusko, který hraje v soutěžích jako Coppa (2019/2020). Podívejte se níže na nejnovější statistiky týmu, profilové údaje týmu, info o tom, v kolikáté minutě padl gól, nejnovější zápasy v různých fotbalových soutěžích a jejich výsledky, hráči týmů a statistiky, přesuny hráčů mezi týmy, a také historické výsledky.

 
Založena 1977
Země Bělorusko
Trenér Y. Gradoboev
Stadion Stadyen Spartak
Kapacita 3661
Webová stránka Přidat Web
Web fanklubu Přidat Web
Stadyen Spartak  
1. Division, Bělorusko Celkem Doma Venku
Pořadí 2
Hrané Zápasy 22 11 11
Výhry 16 8 8
Remízy 5 2 3
Prohry 1 1 0
Branky za 57 33 24
Branky proti 12 7 5
Body 53 26 27
Čisté tabulky 12 6 6
Nepodařilo se skórovat 2 1 1
Průměr branek skórovaných na zápas 2,59 3 2,18
Průměr branek připuštěných na zápas 0,55 0,64 0,45
Průměrný čas kdy byla skórovaná 1. branka 38m 39m 37m
Průměrný čas kdy byla připuštěna 1. branka 45m 44m 46m
Zápasy nad 2,5 branky 59,09% 81,82% 36,36%
Zápasy pod 2,5 branky 40,91% 18,18% 63,64%
Skórované branky 90,91% 90,91% 90,91%
Připuštěné branky 45,45% 45,45% 45,45%
0 - 15'
15 - 30'
30 - 45'
45 - 60'
60 - 75'
75 - 90'
so 12.10.2019 1. Division Belshina
2 - 1
Granit
so 05.10.2019 1. Division Smolevichy-STI
1 - 1
Belshina
so 28.09.2019 1. Division Belshina
5 - 0
Slonim
so 21.09.2019 1. Division Khimik Svetlogorsk
1 - 2
Belshina
so 14.09.2019 1. Division Belshina
4 - 0
Baranovichi
so 07.09.2019 1. Division Gomelzheldortrans
0 - 1
Belshina
so 24.08.2019 1. Division Smorgon
0 - 0
Belshina
so 17.08.2019 1. Division Belshina
2 - 2
Ruh Brest
so 20.07.2019 1. Division Belshina
1 - 1
NFK Minsk
so 13.07.2019 1. Division Lida
0 - 1
Belshina
so 12.10.2019 1. Division Belshina
2 - 1
Granit
so 05.10.2019 1. Division Smolevichy-STI
1 - 1
Belshina
so 28.09.2019 1. Division Belshina
5 - 0
Slonim
so 21.09.2019 1. Division Khimik Svetlogorsk
1 - 2
Belshina
so 14.09.2019 1. Division Belshina
4 - 0
Baranovichi
so 07.09.2019 1. Division Gomelzheldortrans
0 - 1
Belshina
so 24.08.2019 1. Division Smorgon
0 - 0
Belshina
so 17.08.2019 1. Division Belshina
2 - 2
Ruh Brest
so 20.07.2019 1. Division Belshina
1 - 1
NFK Minsk
so 13.07.2019 1. Division Lida
0 - 1
Belshina
  JménoMísto
0 Aleksandr Novik Aleksandr Novik Obránce 825 12 9 3 1 1 0,08 3 0 0
0 Aleksandr Yushin Aleksandr Yushin Středový Hráč 1761 21 21 0 10 19 0,9 0 0 0
0 Andrey Lyasyuk Andrey Lyasyuk Útočník 1261 19 19 0 16 9 0,47 4 0 0
0 Anton Bubnov Anton Bubnov Středový Hráč 510 7 7 0 3 0 0 0 0 0
0 Artyom Dylevski Artyom Dylevski Obránce 1076 15 11 4 0 5 0,33 4 1 0
0 Denis Trapashko Denis Trapashko Středový Hráč 207 8 3 5 3 0 0 0 0 0
0 Dmitri Turlin Dmitri Turlin Útočník 162 10 2 8 2 1 0,1 0 0 0
0 Evgeni Kirisov Evgeni Kirisov Obránce 540 6 6 0 0 0 0 0 0 0
0 Evgeny Skoblikov Evgeny Skoblikov Útočník 650 8 8 0 5 3 0,38 0 0 0
0 Ilya Kukharchyk Ilya Kukharchyk Středový Hráč 1168 14 14 0 7 6 0,43 2 0 0
0 Ilya Rutskiy Ilya Rutskiy Středový Hráč 1073 15 12 3 3 0 0 2 0 0
0 Kirill Sidorenko Kirill Sidorenko Útočník 980 21 8 13 7 4 0,19 2 0 0
0 Kirill Yermakovich Kirill Yermakovich Útočník 508 13 5 8 4 1 0,08 0 0 0
0 Konstantin Kuchinski Konstantin Kuchinski Obránce 1700 19 19 0 1 0 0 2 0 0
0 Maksim Rybakov Maksim Rybakov Obránce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Muhammadjon Loiqov Muhammadjon Loiqov Útočník 364 12 3 9 3 3 0,25 1 0 0
0 Pavel Bordukov Pavel Bordukov Útočník 1139 20 11 9 4 0 0 3 0 0
0 Roman Salimov Roman Salimov Středový Hráč 657 8 8 0 5 1 0,12 0 0 0
0 Samuel Odeoibo Samuel Odeoibo Středový Hráč 1744 22 21 1 6 1 0,05 1 0 0
0 Sergey Turanok Sergey Turanok Brankář 856 10 10 0 1 0 0 1 0 0
0 Vladimir Pyatigorets Vladimir Pyatigorets Brankář 1124 13 12 1 0 0 0 1 0 0
0 Vladislav Solanovich Vladislav Solanovich Středový Hráč 855 16 8 8 4 0 0 1 0 0
0 Yaroslav Shkurko Yaroslav Shkurko Obránce 553 17 2 15 2 0 0 0 0 0
0 Yuriy Pavlykovets Yuriy Pavlykovets Středový Hráč 1691 21 21 0 9 2 0,1 4 0 0
 Jméno HráčeZ DružstvaDatum Přestupu
Evgeny Skoblikov Evgeny Skoblikov Yerevan 15.08.2019
Roman Salimov Roman Salimov Luki-Energiya 15.08.2019
Evgeny Skoblikov Evgeny Skoblikov Yerevan 15.08.2019
Evgeni Kirisov Evgeni Kirisov Volgar Astrakhan 01.08.2019
Denis Trapashko Denis Trapashko Slavia 15.07.2019
Ilya Kukharchyk Ilya Kukharchyk Baranovichi 01.05.2019
Kirill Yermakovich Kirill Yermakovich BATE 01.04.2019
Samuel Odeoibo Samuel Odeoibo Granit 01.04.2019
Artyom Dylevski Artyom Dylevski Minsk 01.04.2019
Vladimir Pyatigorets Vladimir Pyatigorets Tarpeda 01.04.2019
Kirill Sidorenko Kirill Sidorenko Belshina 26.03.2019
Kirill Shakurov Kirill Shakurov Volna 01.02.2019
RokSezónaNázev LigyMísto LigyVýhraRemízaProhraLigové Body
20202019/2020 Coppa 16th Finals
20192019 1. Division 2 16 5 1 53
20162016 Premier League 15 5 10 15 25
20152015 Premier League 4 12 7 7 43
20142014 Premier League 4 8 8 16 32