soccerstats247.com



Khimik Svetlogorsk

Khimik Svetlogorsk je fotbalový tým z Bělorusko, který hraje v soutěžích jako Coppa (2020/2021). Podívejte se níže na nejnovější statistiky týmu, profilové údaje týmu, info o tom, v kolikáté minutě padl gól, nejnovější zápasy v různých fotbalových soutěžích a jejich výsledky, hráči týmů a statistiky, přesuny hráčů mezi týmy, a také historické výsledky.

 
Založena
Země Bělorusko
Trenér O. Cherepnev
Stadion
Kapacita 2500
Webová stránka Přidat Web
Web fanklubu Přidat Web
 
1. Division, Bělorusko Celkem Doma Venku
Pořadí 14
Hrané Zápasy 13 2 11
Výhry 0 0 0
Remízy 1 0 1
Prohry 12 2 10
Branky za 5 1 4
Branky proti 34 8 26
Body 1 0 1
Čisté tabulky 1 0 1
Nepodařilo se skórovat 8 1 7
Průměr branek skórovaných na zápas 0,38 0,5 0,36
Průměr branek připuštěných na zápas 2,62 4 2,36
Průměrný čas kdy byla skórovaná 1. branka 61m 58m 62m
Průměrný čas kdy byla připuštěna 1. branka 40m 30m 42m
Zápasy nad 2,5 branky 80% 100% 60%
Zápasy pod 2,5 branky 20% 0% 40%
Skórované branky 40% 50% 30%
Připuštěné branky 95% 100% 90%
0 - 15'
15 - 30'
30 - 45'
45 - 60'
60 - 75'
75 - 90'
so 18.07.2020 1. Division Gomel
3 - 1
Khimik Svetlogorsk
so 11.07.2020 1. Division Naftan
3 - 0
Khimik Svetlogorsk
ne 05.07.2020 1. Division Granit
2 - 1
Khimik Svetlogorsk
so 27.06.2020 1. Division Khimik Svetlogorsk
1 - 4
Oshmyany
so 20.06.2020 1. Division Smorgon
2 - 0
Khimik Svetlogorsk
so 30.05.2020 1. Division Lida
0 - 0
Khimik Svetlogorsk
so 23.05.2020 1. Division Orsha
4 - 0
Khimik Svetlogorsk
so 16.05.2020 1. Division Volna
4 - 2
Khimik Svetlogorsk
ne 10.05.2020 1. Division Sputnik
1 - 0
Khimik Svetlogorsk
so 02.05.2020 1. Division Arsenal
1 - 0
Khimik Svetlogorsk
so 18.07.2020 1. Division Gomel
3 - 1
Khimik Svetlogorsk
so 11.07.2020 1. Division Naftan
3 - 0
Khimik Svetlogorsk
ne 05.07.2020 1. Division Granit
2 - 1
Khimik Svetlogorsk
so 27.06.2020 1. Division Khimik Svetlogorsk
1 - 4
Oshmyany
so 20.06.2020 1. Division Smorgon
2 - 0
Khimik Svetlogorsk
so 30.05.2020 1. Division Lida
0 - 0
Khimik Svetlogorsk
so 23.05.2020 1. Division Orsha
4 - 0
Khimik Svetlogorsk
so 16.05.2020 1. Division Volna
4 - 2
Khimik Svetlogorsk
ne 10.05.2020 1. Division Sputnik
1 - 0
Khimik Svetlogorsk
so 02.05.2020 1. Division Arsenal
1 - 0
Khimik Svetlogorsk
st 12.06.2019 Coppa Oshmyany
2 - 1
Khimik Svetlogorsk
  JménoMísto
0 Andrey Arkhiptsev Andrey Arkhiptsev Středový Hráč 971 12 11 1 4 0 0 5 0 0
0 Artem  Komarov Artem Komarov Útočník 555 8 6 2 1 1 0,12 1 1 0
0 Artem Galyak Artem Galyak Útočník 527 10 6 4 5 0 0 3 0 0
0 Avtandil Labadze Avtandil Labadze Brankář 540 6 6 0 0 0 0 1 0 0
0 Danila Krukhtanov Danila Krukhtanov Středový Hráč 250 10 2 8 3 1 0,1 0 0 0
0 Denis Yakhno Denis Yakhno Středový Hráč 550 10 7 3 6 0 0 2 1 0
0 Dmitry Denisenko Dmitry Denisenko Obránce 44 1 0 1 0 0 0 0 0 0
0 Evgeni Kuleshov Evgeni Kuleshov Středový Hráč 619 10 6 4 2 1 0,1 2 1 0
0 Ilya Lyubaev Ilya Lyubaev Obránce 1170 13 13 0 0 0 0 2 0 0
0 Ivan Luzan Ivan Luzan Obránce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Maksim Dashuk Maksim Dashuk Středový Hráč 900 11 10 1 4 1 0,09 5 1 0
0 Maksim Vysotskiy Maksim Vysotskiy Brankář 630 7 7 0 0 0 0 0 0 0
0 Nikita Galuza Nikita Galuza Středový Hráč 140 9 1 8 1 0 0 1 0 0
0 Nikita Makarov Nikita Makarov Středový Hráč 954 11 11 0 2 0 0 3 1 0
0 Nikita Valynets Nikita Valynets Středový Hráč 405 9 4 5 0 0 0 0 0 0
0 Oleg Shuplyak Oleg Shuplyak Středový Hráč 901 12 10 2 1 0 0 1 0 0
0 Pavel Trofimchuk Pavel Trofimchuk Středový Hráč 810 12 10 2 6 1 0,08 1 0 0
0 Ruslan Zaitsev Ruslan Zaitsev Obránce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Semen Kolybenko Semen Kolybenko Obránce 569 11 7 4 3 0 0 3 0 0
0 Vadim Balbukh Vadim Balbukh Středový Hráč 1107 13 13 0 3 0 0 1 0 0
0 Vladislav Kovalevich Vladislav Kovalevich Středový Hráč 1152 13 13 0 4 0 0 3 0 0
 Jméno HráčeZ DružstvaDatum Přestupu
Nikita Makarov Nikita Makarov Krumkachy 17.04.2020
Nikita Valynets Nikita Valynets Baranovichi 16.04.2020
Ilya Lyubaev Ilya Lyubaev Granit 16.04.2020
Maksim Vysotskiy Maksim Vysotskiy Gorodeya 16.04.2020
Denis Yakhno Denis Yakhno Lokomotiv Gomel 16.04.2020
Dmitry Denisenko Dmitry Denisenko Gomel 14.04.2020
Pavel Trofimchuk Pavel Trofimchuk Gomel 14.04.2020
Maksim Dashuk Maksim Dashuk Sputnik 04.04.2020
Evgeni Kuleshov Evgeni Kuleshov Kolomna 01.04.2020
Danila Krukhtanov Danila Krukhtanov Gomel 19.03.2020
Ivan Luzan Ivan Luzan Slavia 19.03.2020
Semen Kolybenko Semen Kolybenko Slavia 19.03.2020
Aleksey Ponyakov Aleksey Ponyakov Sputnik 01.04.2019
Andrey Arkhiptsev Andrey Arkhiptsev Sputnik 01.04.2019
RokSezónaNázev LigyMísto LigyVýhraRemízaProhraLigové Body
20212020/2021 Coppa 2nd Round
20202020 1. Division 14 0 1 12 -8
20202019/2020 Coppa 2nd Round
20192019 1. Division 11 7 5 16 26