soccerstats247.com



Lida

Lida je fotbalový tým z Bělorusko, který hraje v soutěžích jako Coppa (2020/2021). Podívejte se níže na nejnovější statistiky týmu, profilové údaje týmu, info o tom, v kolikáté minutě padl gól, nejnovější zápasy v různých fotbalových soutěžích a jejich výsledky, hráči týmů a statistiky, přesuny hráčů mezi týmy, a také historické výsledky.

 
Založena
Země Bělorusko
Trenér Y. Karatay
Stadion
Kapacita 3000
Webová stránka Přidat Web
Web fanklubu Přidat Web
 
1. Division, Bělorusko Celkem Doma Venku
Pořadí 8
Hrané Zápasy 13 6 7
Výhry 5 4 1
Remízy 3 1 2
Prohry 5 1 4
Branky za 20 11 9
Branky proti 20 4 16
Body 18 13 5
Čisté tabulky 3 3 0
Nepodařilo se skórovat 4 2 2
Průměr branek skórovaných na zápas 1,54 1,83 1,29
Průměr branek připuštěných na zápas 1,54 0,67 2,29
Průměrný čas kdy byla skórovaná 1. branka 36m 39m 33m
Průměrný čas kdy byla připuštěna 1. branka 48m 55m 44m
Zápasy nad 2,5 branky 53,57% 50% 57,14%
Zápasy pod 2,5 branky 46,43% 50% 42,86%
Skórované branky 69,05% 66,67% 71,43%
Připuštěné branky 75% 50% 100%
0 - 15'
15 - 30'
30 - 45'
45 - 60'
60 - 75'
75 - 90'
so 18.07.2020 1. Division Lida
0 - 1
Volna
so 11.07.2020 1. Division Sputnik
1 - 0
Lida
ne 05.07.2020 1. Division Lida
1 - 0
Arsenal
ne 28.06.2020 1. Division Krumkachy
2 - 2
Lida
so 20.06.2020 1. Division Lida
4 - 2
Lokomotiv Gomel
so 13.06.2020 1. Division Gomel
7 - 2
Lida
so 30.05.2020 1. Division Lida
0 - 0
Khimik Svetlogorsk
so 23.05.2020 1. Division Granit
1 - 2
Lida
so 16.05.2020 1. Division Lida
3 - 1
Oshmyany
so 09.05.2020 1. Division Smorgon
1 - 0
Lida
so 18.07.2020 1. Division Lida
0 - 1
Volna
so 11.07.2020 1. Division Sputnik
1 - 0
Lida
ne 05.07.2020 1. Division Lida
1 - 0
Arsenal
ne 28.06.2020 1. Division Krumkachy
2 - 2
Lida
so 20.06.2020 1. Division Lida
4 - 2
Lokomotiv Gomel
so 13.06.2020 1. Division Gomel
7 - 2
Lida
so 30.05.2020 1. Division Lida
0 - 0
Khimik Svetlogorsk
so 23.05.2020 1. Division Granit
1 - 2
Lida
so 16.05.2020 1. Division Lida
3 - 1
Oshmyany
so 09.05.2020 1. Division Smorgon
1 - 0
Lida
ne 28.07.2019 Coppa Lida
3 - 3O
Slutsk
st 12.06.2019 Coppa Underdogs
1 - 3
Lida
  JménoMísto
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 44 1 0 1 0 0 0 1 0 0
0 Aleksandr Kuyzha Aleksandr Kuyzha Středový Hráč 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Aleksandr Mayboroda Aleksandr Mayboroda Středový Hráč 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Aleksey Dobrovolskiy Aleksey Dobrovolskiy Středový Hráč 1022 12 12 0 4 1 0,08 3 0 0
0 Aleksey Zhivushko Aleksey Zhivushko Středový Hráč 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Andrey Arkhipov Andrey Arkhipov Obránce 1013 12 11 1 1 0 0 4 0 0
0 Andrey Lyasyuk Andrey Lyasyuk Útočník 575 9 6 3 3 2 0,22 2 0 0
0 Andrey Sinenko Andrey Sinenko Brankář 533 6 6 0 1 0 0 0 0 0
0 Andrey Tryukhan Andrey Tryukhan Útočník 743 11 9 2 7 1 0,09 3 0 0
0 Anton Lazarev Anton Lazarev Obránce 431 7 4 3 0 0 0 0 0 0
0 Artem Derbentsev Artem Derbentsev Útočník 12 2 0 2 1 0 0 0 0 0
0 Artem Dylevskiy Artem Dylevskiy Obránce 991 12 11 1 0 0 0 4 0 0
0 Artem Salygo Artem Salygo Obránce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Evgeni Gremza Evgeni Gremza Brankář 90 1 1 0 0 0 0 0 0 0
0 Evgeni Karpovich Evgeni Karpovich Středový Hráč 609 9 7 2 4 0 0 1 0 0
0 Evgeni Sanyuk Evgeni Sanyuk Středový Hráč 20 4 0 4 0 0 0 0 0 0
0 Kirill Chernyavskiy Kirill Chernyavskiy Středový Hráč 31 1 0 1 0 0 0 0 0 0
0 Kirill Karpov Kirill Karpov Obránce 677 10 8 2 2 0 0 2 0 0
0 Nikita Patsenko Nikita Patsenko Brankář 547 7 6 1 0 0 0 0 0 0
0 Pavel Shorats Pavel Shorats Středový Hráč 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Roman Slesarev Roman Slesarev Středový Hráč 1155 13 13 0 3 3 0,23 1 0 0
0 Vasili Vasilenko Vasili Vasilenko Obránce 857 12 10 2 3 0 0 2 0 0
0 Vladimir Karp Vladimir Karp Útočník 1101 13 13 0 5 3 0,23 0 0 0
0 Vladislav Savchik Vladislav Savchik Středový Hráč 580 10 7 3 3 0 0 2 1 0
0 Vladislav Syrisko Vladislav Syrisko Středový Hráč 576 10 6 4 0 0 0 3 0 0
 Jméno HráčeZ DružstvaDatum Přestupu
Dinamo Brest 17.07.2020
Kirill Chernyavskiy Kirill Chernyavskiy Dinamo Brest 17.07.2020
Pavel Shorats Pavel Shorats Energetyk-BGU 08.07.2020
Artem Dylevskiy Artem Dylevskiy Belshina 17.04.2020
Yan Senkevich Yan Senkevich Granit 17.04.2020
Anton Lazarev Anton Lazarev Akron 17.04.2020
Andrey Lyasyuk Andrey Lyasyuk Belshina 05.03.2020
Vasili Vasilenko Vasili Vasilenko Baranovichi 03.03.2020
David Samedov David Samedov Orsha 17.02.2020
Andrey Sinenko Andrey Sinenko Energetyk-BGU 17.02.2020
Kirill Karpov Kirill Karpov Volga Ulyanovsk 11.02.2020
Evgeni Gremza Evgeni Gremza Naftan 29.01.2020
Ruslan Zaerko Ruslan Zaerko Nizhny Novgorod 01.03.2019
RokSezónaNázev LigyMísto LigyVýhraRemízaProhraLigové Body
20212020/2021 Coppa 2nd Round
20202019/2020 Coppa 16th Finals
20202020 1. Division 8 5 3 5 15
20192019 1. Division 7 12 8 8 44