soccerstats247.com



Lokomotiv Gomel

Lokomotiv Gomel je fotbalový tým z Bělorusko, který hraje v soutěžích jako Coppa (2020/2021). Podívejte se níže na nejnovější statistiky týmu, profilové údaje týmu, info o tom, v kolikáté minutě padl gól, nejnovější zápasy v různých fotbalových soutěžích a jejich výsledky, hráči týmů a statistiky, přesuny hráčů mezi týmy, a také historické výsledky.

 
Založena
Země Bělorusko
Trenér A. Gorovtsov
Stadion Stadyen DYuSSh-8
Kapacita 2200
Webová stránka Přidat Web
Web fanklubu Přidat Web
Stadyen DYuSSh-8  
1. Division, Bělorusko Celkem Doma Venku
Pořadí 5
Hrané Zápasy 22 11 11
Výhry 9 4 5
Remízy 6 5 1
Prohry 7 2 5
Branky za 40 21 19
Branky proti 37 13 24
Body 33 17 16
Čisté tabulky 6 5 1
Nepodařilo se skórovat 4 1 3
Průměr branek skórovaných na zápas 1,82 1,91 1,73
Průměr branek připuštěných na zápas 1,68 1,18 2,18
Průměrný čas kdy byla skórovaná 1. branka 35m 25m 45m
Průměrný čas kdy byla připuštěna 1. branka 44m 52m 39m
Zápasy nad 2,5 branky 59,09% 45,45% 72,73%
Zápasy pod 2,5 branky 40,91% 54,55% 27,27%
Skórované branky 81,82% 90,91% 72,73%
Připuštěné branky 72,73% 54,55% 90,91%
0 - 15'
15 - 30'
30 - 45'
45 - 60'
60 - 75'
75 - 90'
ne 25.10.2020 1. Division Slonim
3 - 0
Lokomotiv Gomel
ne 18.10.2020 1. Division Lokomotiv Gomel
2 - 3
Lida
ne 11.10.2020 1. Division Orsha
0 - 2
Lokomotiv Gomel
ne 04.10.2020 1. Division Lokomotiv Gomel
1 - 0
Volna
so 26.09.2020 1. Division Sputnik
5 - 1
Lokomotiv Gomel
ne 20.09.2020 1. Division Lokomotiv Gomel
1 - 1
Arsenal
so 12.09.2020 1. Division Krumkachy
1 - 0
Lokomotiv Gomel
so 05.09.2020 1. Division Naftan
1 - 5
Lokomotiv Gomel
ne 23.08.2020 1. Division Lokomotiv Gomel
1 - 4
Gomel
ne 16.08.2020 1. Division Khimik Svetlogorsk
Odlož
Lokomotiv Gomel
ne 25.10.2020 1. Division Slonim
3 - 0
Lokomotiv Gomel
ne 18.10.2020 1. Division Lokomotiv Gomel
2 - 3
Lida
ne 11.10.2020 1. Division Orsha
0 - 2
Lokomotiv Gomel
ne 04.10.2020 1. Division Lokomotiv Gomel
1 - 0
Volna
so 26.09.2020 1. Division Sputnik
5 - 1
Lokomotiv Gomel
ne 20.09.2020 1. Division Lokomotiv Gomel
1 - 1
Arsenal
so 12.09.2020 1. Division Krumkachy
1 - 0
Lokomotiv Gomel
so 05.09.2020 1. Division Naftan
1 - 5
Lokomotiv Gomel
ne 23.08.2020 1. Division Lokomotiv Gomel
1 - 4
Gomel
ne 16.08.2020 1. Division Khimik Svetlogorsk
Odlož
Lokomotiv Gomel
ne 04.08.2019 Coppa Lokomotiv Gomel
1 - 2
Shakhtyor
so 27.07.2019 Coppa Lokomotiv Gomel
3 - 0
Gorodeya
  JménoMísto
0 Andrey Kukharenok Andrey Kukharenok Středový Hráč 1567 19 18 1 4 3 0,16 5 1 0
0 Andrey Silivonchik Andrey Silivonchik Brankář 1890 21 21 0 0 0 0 1 0 0
0 Andrey Solovey Andrey Solovey Útočník 1738 20 19 1 1 14 0,7 5 0 0
0 Anton Ivanov Anton Ivanov Obránce 810 9 9 0 0 0 0 2 0 0
0 Denis Kozlovskiy Denis Kozlovskiy Útočník 1311 19 17 2 11 3 0,16 1 0 1
0 Dmitri Sviridenko Dmitri Sviridenko Středový Hráč 1310 21 17 4 13 1 0,05 3 0 0
0 Dmitri Vashkel Dmitri Vashkel Středový Hráč 1047 20 9 11 3 0 0 5 0 0
0 Egor Barsukov Egor Barsukov Obránce 138 6 1 5 1 0 0 1 0 0
0 Evgeni Khanenya Evgeni Khanenya Útočník 586 19 3 16 4 2 0,11 2 0 0
0 Evgeni Kondratenko Evgeni Kondratenko Brankář 90 1 1 0 0 0 0 0 0 0
0 Evgeni Kudash Evgeni Kudash Obránce 979 21 9 12 3 0 0 5 0 0
0 Ilya Shabanov Ilya Shabanov Obránce 1213 16 15 1 3 3 0,19 2 1 0
0 Maksim Petrov Maksim Petrov Středový Hráč 340 5 5 0 4 0 0 1 0 0
0 Maksim Vospukov Maksim Vospukov Středový Hráč 517 18 3 15 2 1 0,06 4 0 0
0 Pavel Klenje Pavel Klenje Útočník 1460 18 17 1 5 9 0,5 7 1 1
0 Pavel Markov Pavel Markov Obránce 1920 22 22 0 2 3 0,14 2 0 0
0 Roman Danilkov Roman Danilkov Středový Hráč 789 11 8 3 3 0 0 3 1 0
0 Sergey Bondarenko Sergey Bondarenko Útočník 1513 21 19 2 15 1 0,05 5 0 0
0 Vladislav Belashevich Vladislav Belashevich Obránce 863 18 11 7 8 0 0 0 0 0
0 Vladislav Lyakh Vladislav Lyakh Obránce 1404 17 17 0 5 0 0 6 1 0
 Jméno HráčeZ DružstvaDatum Přestupu
Maksim Petrov Maksim Petrov Khimik Novomoskovsk 12.08.2020
Anton Ivanov Anton Ivanov Khimik Novomoskovsk 12.08.2020
Vladislav Lyakh Vladislav Lyakh Dinamo Minsk 09.04.2020
Evgeni Kondratenko Evgeni Kondratenko Slutsk 02.04.2020
Ilya Shabanov Ilya Shabanov Vlašim 03.03.2020
Vladislav Belashevich Vladislav Belashevich Neman Grodno 14.02.2020
Pavel Klenje Pavel Klenje Gomel 11.02.2020
 Jméno HráčeDo DružstvaDatum Přestupu
Yaroslav Makushinskiy Yaroslav Makushinskiy Smolevichy-STI 16.07.2020
Aleksey Borisov Aleksey Borisov Zhlobin 17.04.2020
Denis Yakhno Denis Yakhno Khimik Svetlogorsk 16.04.2020
Aleksey Gudov Aleksey Gudov Naftan 04.04.2020
Aleksey Kravchenko Aleksey Kravchenko Sputnik 20.02.2020
Anton Shepelev Anton Shepelev Dnepr Mogilev 21.01.2020
Ilya Lyubaev Ilya Lyubaev Sputnik 01.04.2019
RokSezónaNázev LigyMísto LigyVýhraRemízaProhraLigové Body
20212020/2021 Coppa 16th Finals
20202020 1. Division 5 9 6 7 33
20202019/2020 Coppa 8th Finals
20192019 1. Division 4 17 5 6 56