soccerstats247.com



Naftan

Naftan je fotbalový tým z Bělorusko, který hraje v soutěžích jako Coppa (2019/2020). Podívejte se níže na nejnovější statistiky týmu, profilové údaje týmu, info o tom, v kolikáté minutě padl gól, nejnovější zápasy v různých fotbalových soutěžích a jejich výsledky, hráči týmů a statistiky, přesuny hráčů mezi týmy, a také historické výsledky.

 
Založena 1963
Země Bělorusko
Trenér T. Chopik
Stadion Stadyen Atlant
Kapacita 4522
Webová stránka Přidat Web
Web fanklubu Přidat Web
Stadyen Atlant  
1. Division, Bělorusko Celkem Doma Venku
Pořadí 7
Hrané Zápasy 22 11 11
Výhry 9 3 6
Remízy 7 6 1
Prohry 6 2 4
Branky za 42 19 23
Branky proti 35 18 17
Body 34 15 19
Čisté tabulky 5 4 1
Nepodařilo se skórovat 4 3 1
Průměr branek skórovaných na zápas 1,91 1,73 2,09
Průměr branek připuštěných na zápas 1,59 1,64 1,55
Průměrný čas kdy byla skórovaná 1. branka 25m 25m 26m
Průměrný čas kdy byla připuštěna 1. branka 36m 39m 33m
Zápasy nad 2,5 branky 81,82% 72,73% 90,91%
Zápasy pod 2,5 branky 18,18% 27,27% 9,09%
Skórované branky 81,82% 72,73% 90,91%
Připuštěné branky 77,28% 63,64% 90,91%
0 - 15'
15 - 30'
30 - 45'
45 - 60'
60 - 75'
75 - 90'
so 05.10.2019 1. Division Volna
1 - 2
Naftan
so 28.09.2019 1. Division Smorgon
2 - 0
Naftan
so 21.09.2019 1. Division Granit
3 - 4
Naftan
so 14.09.2019 1. Division Naftan
2 - 2
Ruh Brest
so 07.09.2019 1. Division Smolevichy-STI
2 - 1
Naftan
so 31.08.2019 1. Division Naftan
2 - 2
NFK Minsk
so 24.08.2019 1. Division Slonim
1 - 2
Naftan
so 17.08.2019 1. Division Naftan
3 - 2
Lida
so 20.07.2019 1. Division Khimik Svetlogorsk
0 - 4
Naftan
so 13.07.2019 1. Division Naftan
2 - 4
Orsha
so 05.10.2019 1. Division Volna
1 - 2
Naftan
so 28.09.2019 1. Division Smorgon
2 - 0
Naftan
so 21.09.2019 1. Division Granit
3 - 4
Naftan
so 14.09.2019 1. Division Naftan
2 - 2
Ruh Brest
so 07.09.2019 1. Division Smolevichy-STI
2 - 1
Naftan
so 31.08.2019 1. Division Naftan
2 - 2
NFK Minsk
so 24.08.2019 1. Division Slonim
1 - 2
Naftan
so 17.08.2019 1. Division Naftan
3 - 2
Lida
so 20.07.2019 1. Division Khimik Svetlogorsk
0 - 4
Naftan
so 13.07.2019 1. Division Naftan
2 - 4
Orsha
  JménoMísto
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Abdulaziz Laval Abdulaziz Laval Útočník 1783 20 20 0 2 4 0,2 5 1 0
0 Aleksandr Filanovich Aleksandr Filanovich Útočník 726 20 7 13 4 0 0 1 0 0
0 Aleksandr Frantsev Aleksandr Frantsev Středový Hráč 44 1 0 1 0 0 0 1 0 0
0 Aleksandr Kleschenok Aleksandr Kleschenok Středový Hráč 1430 21 16 5 9 6 0,29 2 0 0
0 Aleksandr Krasiy Aleksandr Krasiy Obránce 1694 20 18 2 4 2 0,1 6 0 0
0 Aleksandr Yanchenko Aleksandr Yanchenko Útočník 1134 15 13 2 8 4 0,27 5 0 0
0 Aleksandr Yuditskiy Aleksandr Yuditskiy Středový Hráč 1751 20 19 1 1 0 0 3 0 0
0 Aleksey Ageev Aleksey Ageev Brankář 11 1 0 1 0 0 0 0 0 0
0 Aleksey Plyasunov Aleksey Plyasunov Středový Hráč 1926 22 22 0 2 2 0,09 1 0 0
0 Andrei Shtygel Andrei Shtygel Středový Hráč 1500 19 16 3 1 0 0 6 0 0
0 Andrey Sakovich Andrey Sakovich Brankář 1068 12 12 0 1 0 0 1 0 0
0 Anton Novik Anton Novik Středový Hráč 130 4 1 3 2 0 0 0 0 0
0 Anton Tereschchenko Anton Tereschchenko Středový Hráč 668 11 7 4 6 1 0,09 0 0 0
0 Artem Shubko Artem Shubko Středový Hráč 1232 21 13 8 11 3 0,14 3 0 0
0 Azam Radzhabov Azam Radzhabov Útočník 347 10 4 6 4 1 0,1 0 0 0
0 Denis Golenko Denis Golenko Středový Hráč 191 6 1 5 1 0 0 1 0 0
0 Dmitriy Borisov Dmitriy Borisov Středový Hráč 501 6 6 0 0 1 0,17 3 1 0
0 Dmitry Tamelo Dmitry Tamelo Útočník 709 8 8 0 5 8 1 2 0 0
0 Dzmitryi Tsikhamirau Dzmitryi Tsikhamirau Útočník 520 9 5 4 1 1 0,11 1 0 0
0 Filipp Polyakov Filipp Polyakov Obránce 485 11 5 6 1 0 0 3 0 1
0 Nikita Kozlov Nikita Kozlov Středový Hráč 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Viktor Umpirovich Viktor Umpirovich Obránce 391 7 5 2 4 0 0 0 0 0
0 Vladislav Znak Vladislav Znak Útočník 763 18 11 7 10 1 0,06 1 0 0
0 Yegeniy Gremza Yegeniy Gremza Brankář 901 11 10 1 1 0 0 0 0 0
0 Yelvin Aliev Yelvin Aliev Středový Hráč 626 18 8 10 6 0 0 2 0 0
 Jméno HráčeDo DružstvaDatum Přestupu
Ilia Sabiashvili Ilia Sabiashvili Sioni 25.08.2019
Andrei Alshanik Andrei Alshanik Energetyk-BDU 01.08.2019
Anatoliy Zhukov Anatoliy Zhukov Slonim 15.07.2019
Nikita Kostomarov Nikita Kostomarov Orsha 01.06.2019
Aleksey Belevich Aleksey Belevich Underdogs 01.05.2019
Dmitriy Kharitonov Dmitriy Kharitonov Orsha 01.04.2019
Albert Kapskii Albert Kapskii Smorgon 01.04.2019
Artem Teplov Artem Teplov Smorgon 01.04.2019
Artur Semenov Artur Semenov Granit 01.04.2019
Georgiy Chitanava Georgiy Chitanava Slonim 01.04.2019
Igor Kholodkov Igor Kholodkov Slonim 01.04.2019
Vladimir Karp Vladimir Karp Lida 01.03.2019
Maksim Khodenkov Maksim Khodenkov Lida 01.03.2019
Nikita Shugunkov Nikita Shugunkov Smorgon 01.02.2019
RokSezónaNázev LigyMísto LigyVýhraRemízaProhraLigové Body
20202019/2020 Coppa 8th Finals
20192019 1. Division 7 9 7 6 34
20172017 Premier League 16 4 6 20 13
20162016 Premier League 14 7 8 15 29
20152015 Premier League 9 8 6 12 30
20142014 Premier League 5 11 10 11 43