soccerstats247.com



NFK Minsk

NFK Minsk je fotbalový tým z Bělorusko, který hraje v soutěžích jako Coppa (2019/2020). Podívejte se níže na nejnovější statistiky týmu, profilové údaje týmu, info o tom, v kolikáté minutě padl gól, nejnovější zápasy v různých fotbalových soutěžích a jejich výsledky, hráči týmů a statistiky, přesuny hráčů mezi týmy, a také historické výsledky.

 
Založena
Země Bělorusko
Trenér S. Kuzminich
Stadion Stadion FK Minsk
Kapacita 3100
Webová stránka Přidat Web
Web fanklubu Přidat Web
Stadion FK Minsk  
1. Division, Bělorusko Celkem Doma Venku
Pořadí 8
Hrané Zápasy 22 11 11
Výhry 8 4 4
Remízy 6 3 3
Prohry 8 4 4
Branky za 33 18 15
Branky proti 28 16 12
Body 30 15 15
Čisté tabulky 9 5 4
Nepodařilo se skórovat 4 2 2
Průměr branek skórovaných na zápas 1,5 1,64 1,36
Průměr branek připuštěných na zápas 1,27 1,45 1,09
Průměrný čas kdy byla skórovaná 1. branka 39m 43m 35m
Průměrný čas kdy byla připuštěna 1. branka 29m 17m 40m
Zápasy nad 2,5 branky 45,45% 45,45% 45,45%
Zápasy pod 2,5 branky 54,55% 54,55% 54,55%
Skórované branky 81,82% 81,82% 81,82%
Připuštěné branky 59,10% 54,55% 63,64%
0 - 15'
15 - 30'
30 - 45'
45 - 60'
60 - 75'
75 - 90'
ne 13.10.2019 1. Division NFK Minsk
2 - 0
Khimik Svetlogorsk
so 05.10.2019 1. Division Baranovichi
0 - 4
NFK Minsk
so 28.09.2019 1. Division NFK Minsk
1 - 1
Gomelzheldortrans
ne 15.09.2019 1. Division NFK Minsk
4 - 0
Smorgon
so 07.09.2019 1. Division Ruh Brest
0 - 1
NFK Minsk
so 31.08.2019 1. Division Naftan
2 - 2
NFK Minsk
ne 25.08.2019 1. Division NFK Minsk
1 - 3
Lida
so 17.08.2019 1. Division Orsha
2 - 1
NFK Minsk
so 20.07.2019 1. Division Belshina
1 - 1
NFK Minsk
so 13.07.2019 1. Division NFK Minsk
3 - 3
Sputnik
ne 13.10.2019 1. Division NFK Minsk
2 - 0
Khimik Svetlogorsk
so 05.10.2019 1. Division Baranovichi
0 - 4
NFK Minsk
so 28.09.2019 1. Division NFK Minsk
1 - 1
Gomelzheldortrans
ne 15.09.2019 1. Division NFK Minsk
4 - 0
Smorgon
so 07.09.2019 1. Division Ruh Brest
0 - 1
NFK Minsk
so 31.08.2019 1. Division Naftan
2 - 2
NFK Minsk
ne 25.08.2019 1. Division NFK Minsk
1 - 3
Lida
so 17.08.2019 1. Division Orsha
2 - 1
NFK Minsk
so 20.07.2019 1. Division Belshina
1 - 1
NFK Minsk
so 13.07.2019 1. Division NFK Minsk
3 - 3
Sputnik
  JménoMísto
0 Aleksandr Bylina Aleksandr Bylina Obránce 561 7 6 1 1 0 0 1 0 0
0 Aleksandr Skshinecki Aleksandr Skshinecki Obránce 1402 19 15 4 2 0 0 4 0 0
0 Aleksandr Yatskevich Aleksandr Yatskevich Útočník 673 8 8 0 2 2 0,25 1 0 0
0 Aleksey Rudenok Aleksey Rudenok Útočník 661 9 7 2 3 1 0,11 0 0 0
0 Anton Miterev Anton Miterev Obránce 1048 13 11 2 3 0 0 2 1 1
0 Anton Shunto Anton Shunto Brankář 270 3 3 0 0 0 0 0 0 0
0 Artem Volovich Artem Volovich Obránce 1034 17 11 6 1 4 0,24 1 0 0
0 Artyom Buloychik Artyom Buloychik Středový Hráč 362 6 4 2 2 1 0,17 0 0 0
0 Dmitriy Gakhariya Dmitriy Gakhariya Středový Hráč 453 12 5 7 4 0 0 0 0 0
0 Dmitriy Zhdanok Dmitriy Zhdanok Středový Hráč 737 10 9 1 6 2 0,2 0 0 0
0 Dmitry Parkhachev Dmitry Parkhachev Útočník 484 6 6 0 3 1 0,17 2 0 0
0 Efrem Vartanyan Efrem Vartanyan Útočník 43 4 0 4 0 0 0 0 0 0
0 Evgenii Chebotarenko Evgenii Chebotarenko Středový Hráč 1059 20 11 9 10 2 0,1 2 0 0
0 Evgeniy Kostyukevich Evgeniy Kostyukevich Brankář 46 1 1 0 1 0 0 0 0 0
0 Ilya Dzhugir Ilya Dzhugir Obránce 665 10 7 3 1 1 0,1 1 0 0
0 Kirill Aleksiyan Kirill Aleksiyan Středový Hráč 915 14 10 4 3 1 0,07 2 0 0
0 Konstantin Kozakov Konstantin Kozakov Útočník 393 6 6 0 3 0 0 0 0 0
0 Makism Rovbut Makism Rovbut Obránce 300 5 3 2 1 0 0 1 1 0
0 Maksim Savostikov Maksim Savostikov Obránce 1272 18 13 5 6 0 0 4 0 0
0 Maksim Taleyko Maksim Taleyko Obránce 1295 19 14 5 6 0 0 5 0 0
0 Mikhail Kolyadko Mikhail Kolyadko Útočník 702 8 8 0 1 1 0,12 0 0 0
0 Nikita Chizh Nikita Chizh Obránce 392 6 5 1 3 0 0 0 0 0
0 Nikita Makarov Nikita Makarov Středový Hráč 29 2 0 2 0 0 0 0 0 0
0 Pavel Baskakov Pavel Baskakov Středový Hráč 802 14 10 4 8 3 0,21 0 0 0
0 Pavel Hrechishka Pavel Hrechishka Obránce 630 7 7 0 0 0 0 3 0 0
0 Pavel Sergeevich Plaskonny Pavel Sergeevich Plaskonny Obránce 540 6 6 0 0 0 0 1 0 0
0 Roman Babaev Roman Babaev Brankář 760 9 9 0 1 0 0 1 0 0
0 Sergej Ruseckij Sergej Ruseckij Útočník 403 8 5 3 4 0 0 1 0 0
0 Sergey Korsak Sergey Korsak Středový Hráč 542 10 6 4 3 3 0,3 1 0 0
0 Sergey Koshel Sergey Koshel Útočník 849 19 11 8 10 3 0,16 1 0 0
0 Valeriy Fomichev Valeriy Fomichev Brankář 704 8 8 0 1 0 0 2 0 0
0 Vladimir Loyko Vladimir Loyko Brankář 200 4 1 3 0 0 0 0 0 0
0 Vyacheslav Tsurko Vyacheslav Tsurko Útočník 128 6 1 5 1 0 0 0 0 0
 Jméno HráčeDo DružstvaDatum Přestupu
Ilya Trachinski Ilya Trachinski Slonim 15.08.2019
Yaroslav Bogunov Yaroslav Bogunov Lviv 13.07.2019
Aleksey Drachev Aleksey Drachev Viktoriya Maryina Horka 01.05.2019
Dmitriy Zhdanok Dmitriy Zhdanok Uzda 01.05.2019
Aleksey Khodnevich Aleksey Khodnevich Uzda 01.05.2019
Igor Makarov Igor Makarov Slonim 01.04.2019
Bogdan Rudiuk Bogdan Rudiuk Stal Kamianske 22.01.2018
RokSezónaNázev LigyMísto LigyVýhraRemízaProhraLigové Body
20202019/2020 Coppa 16th Finals
20192019 1. Division 8 8 6 8 30
20172017 Premier League 13 5 10 15 25
20162016 Premier League 11 9 6 15 33