soccerstats247.com



Orsha

Orsha je fotbalový tým z Bělorusko, který hraje v soutěžích jako Coppa (2019/2020). Podívejte se níže na nejnovější statistiky týmu, profilové údaje týmu, info o tom, v kolikáté minutě padl gól, nejnovější zápasy v různých fotbalových soutěžích a jejich výsledky, hráči týmů a statistiky, přesuny hráčů mezi týmy, a také historické výsledky.

 
Založena 1956
Země Bělorusko
Trenér S. Vekhtev
Stadion Stadyen Haradski
Kapacita 2600
Webová stránka Přidat Web
Web fanklubu Přidat Web
Stadyen Haradski  
1. Division, Bělorusko Celkem Doma Venku
Pořadí 10
Hrané Zápasy 23 11 12
Výhry 9 4 5
Remízy 2 2 0
Prohry 12 5 7
Branky za 28 10 18
Branky proti 43 15 28
Body 29 14 15
Čisté tabulky 5 4 1
Nepodařilo se skórovat 7 4 3
Průměr branek skórovaných na zápas 1,22 0,91 1,5
Průměr branek připuštěných na zápas 1,87 1,36 2,33
Průměrný čas kdy byla skórovaná 1. branka 33m 37m 30m
Průměrný čas kdy byla připuštěna 1. branka 40m 25m 49m
Zápasy nad 2,5 branky 60,22% 45,45% 75%
Zápasy pod 2,5 branky 39,78% 54,55% 25%
Skórované branky 69,32% 63,64% 75%
Připuštěné branky 77,66% 63,64% 91,67%
0 - 15'
15 - 30'
30 - 45'
45 - 60'
60 - 75'
75 - 90'
so 19.10.2019 1. Division Granit
3 - 1
Orsha
so 12.10.2019 1. Division Orsha
1 - 5
Smolevichy-STI
so 05.10.2019 1. Division Slonim
1 - 3
Orsha
so 28.09.2019 1. Division Orsha
0 - 0
Khimik Svetlogorsk
so 21.09.2019 1. Division Baranovichi
0 - 2
Orsha
13.09.2019 1. Division Orsha
0 - 2
Gomelzheldortrans
so 31.08.2019 1. Division Orsha
3 - 1
Smorgon
so 24.08.2019 1. Division Orsha
1 - 2
Ruh Brest
so 17.08.2019 1. Division Orsha
2 - 1
NFK Minsk
so 20.07.2019 1. Division Orsha
1 - 2
Lida
so 19.10.2019 1. Division Granit
3 - 1
Orsha
so 12.10.2019 1. Division Orsha
1 - 5
Smolevichy-STI
so 05.10.2019 1. Division Slonim
1 - 3
Orsha
so 28.09.2019 1. Division Orsha
0 - 0
Khimik Svetlogorsk
so 21.09.2019 1. Division Baranovichi
0 - 2
Orsha
13.09.2019 1. Division Orsha
0 - 2
Gomelzheldortrans
so 31.08.2019 1. Division Orsha
3 - 1
Smorgon
so 24.08.2019 1. Division Orsha
1 - 2
Ruh Brest
so 17.08.2019 1. Division Orsha
2 - 1
NFK Minsk
so 20.07.2019 1. Division Orsha
1 - 2
Lida
  JménoMísto
0 Aleksandr Aleksandrovich Aleksandr Aleksandrovich Středový Hráč 1723 21 21 0 11 1 0,05 3 0 0
0 Aleksandr Kucherov Aleksandr Kucherov Středový Hráč 1760 22 22 0 13 4 0,18 0 0 0
0 Aliaksandr Sazankov Aliaksandr Sazankov Útočník 48 5 0 5 0 0 0 0 0 0
0 Antonio Siyaka Antonio Siyaka Obránce 218 6 1 5 1 0 0 1 0 0
0 Artem Kozorez Artem Kozorez Středový Hráč 121 6 1 5 0 0 0 0 0 0
0 David Samedov David Samedov Středový Hráč 708 10 9 1 3 0 0 2 0 0
0 Dmitriy Ivanov Dmitriy Ivanov Středový Hráč 1972 22 22 0 3 15 0,68 2 0 0
0 Dmitriy Kharitonov Dmitriy Kharitonov Brankář 1973 22 22 0 1 0 0 4 1 0
0 Dmitriy Suzdaltsev Dmitriy Suzdaltsev Středový Hráč 164 6 2 4 2 0 0 0 0 0
0 Dmitry Lutik Dmitry Lutik Středový Hráč 125 6 0 6 0 0 0 0 0 0
0 Egor Davydenko Egor Davydenko Brankář 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Evgeni Lebedev Evgeni Lebedev Útočník 674 9 8 1 5 1 0,11 2 0 0
0 Gleb Zheleznikov Gleb Zheleznikov Středový Hráč 1083 19 12 7 8 0 0 5 0 0
0 Ilya Tyunis Ilya Tyunis Útočník 194 8 1 7 1 0 0 1 0 0
0 Ilya Vorobyev Ilya Vorobyev Útočník 450 5 5 0 0 0 0 0 0 0
0 Ivan Berezun Ivan Berezun Útočník 1347 20 15 5 8 0 0 2 0 0
0 Maksim Grechikha Maksim Grechikha Středový Hráč 1129 17 13 4 4 1 0,06 3 0 0
0 Marat Kalinchenko Marat Kalinchenko Útočník 214 4 2 2 1 0 0 2 0 0
0 Nikita Ivanov Nikita Ivanov Středový Hráč 563 12 4 8 0 1 0,08 1 0 0
0 Nikita Kostomarov Nikita Kostomarov Obránce 1332 15 14 1 0 0 0 3 0 0
0 Nikolay Kitaev Nikolay Kitaev Středový Hráč 43 6 0 6 0 1 0,17 0 0 0
0 Oleg Golomako Oleg Golomako Brankář 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0
0 Pavel Moskalev Pavel Moskalev Obránce 187 3 3 0 3 0 0 0 0 0
0 Stanislav Irshev Stanislav Irshev Obránce 720 8 8 0 0 0 0 1 0 0
0 Vitaliy Ruzin Vitaliy Ruzin Středový Hráč 1154 15 14 1 4 0 0 0 0 0
0 Vladislav Kazakov Vladislav Kazakov Obránce 1376 18 16 2 2 0 0 4 0 1
0 Yevgeniy Zemko Yevgeniy Zemko Středový Hráč 1090 15 13 2 5 1 0,07 2 0 0
 Jméno HráčeZ DružstvaDatum Přestupu
Oleg Golomako Oleg Golomako Baranovichi 15.08.2019
Pavel Moskalev Pavel Moskalev Khimik Svetlogorsk 15.08.2019
Ilya Tyunis Ilya Tyunis Oshmyany 15.08.2019
Antonio Siyaka Antonio Siyaka Gorki 15.08.2019
Aliaksandr Sazankov Aliaksandr Sazankov Gorki 15.08.2019
Evgeni Lebedev Evgeni Lebedev Slavia 01.07.2019
Nikita Kostomarov Nikita Kostomarov Naftan 01.06.2019
Kirill Karpov Kirill Karpov Shinnik 01.04.2019
Dmitriy Kharitonov Dmitriy Kharitonov Naftan 01.04.2019
Egor Davydenko Egor Davydenko Luch Minsk 01.04.2019
Aleksandr Kucherov Aleksandr Kucherov Khimik Svetlogorsk 01.04.2019
 Jméno HráčeDo DružstvaDatum Přestupu
Dmitry Bykov Dmitry Bykov Baranovichi 15.08.2019
Kirill Karpov Kirill Karpov Volga Ulyanovsk 26.07.2019
Andrey Sidenko Andrey Sidenko Veles 16.07.2019
Aleksandr Degteryov Aleksandr Degteryov Baranovichi 01.04.2019
Vladislav Znak Vladislav Znak Naftan 01.04.2019
Yevgeny Kondratenko Yevgeny Kondratenko Slutsk 01.02.2019
Vladislav Kabachevski Vladislav Kabachevski Smorgon 01.02.2019
RokSezónaNázev LigyMísto LigyVýhraRemízaProhraLigové Body
20202019/2020 Coppa 2nd Round
20192019 1. Division 10 9 2 12 29