soccerstats247.com



Slonim

Slonim je fotbalový tým z Bělorusko, který hraje v soutěžích jako Coppa (2021/2022). Podívejte se níže na nejnovější statistiky týmu, profilové údaje týmu, info o tom, v kolikáté minutě padl gól, nejnovější zápasy v různých fotbalových soutěžích a jejich výsledky, hráči týmů a statistiky, přesuny hráčů mezi týmy, a také historické výsledky.

 
Založena 2013
Země Bělorusko
Trenér I. Sļesarčuks
Stadion Stadyen Yunatstva
Kapacita 2220
Webová stránka Přidat Web
Web fanklubu Přidat Web
Stadyen Yunatstva  
1. Division, Bělorusko Celkem Doma Venku
Pořadí 11
Hrané Zápasy 8 5 3
Výhry 1 1 0
Remízy 3 2 1
Prohry 4 2 2
Branky za 5 2 3
Branky proti 10 3 7
Body 6 5 1
Čisté tabulky 3 3 0
Nepodařilo se skórovat 3 3 0
Průměr branek skórovaných na zápas 0,62 0,4 1
Průměr branek připuštěných na zápas 1,25 0,6 2,33
Průměrný čas kdy byla skórovaná 1. branka 55m 31m 63m
Průměrný čas kdy byla připuštěna 1. branka 18m 33m 9m
Zápasy nad 2,5 branky 33,34% 0% 66,67%
Zápasy pod 2,5 branky 66,66% 100% 33,33%
Skórované branky 62,5% 25% 100%
Připuštěné branky 62,5% 25% 100%
0 - 15'
15 - 30'
30 - 45'
45 - 60'
60 - 75'
75 - 90'
ne 06.06.2021 1. Division Slonim
0 - 0
Krumkachy
21.05.2021 1. Division Slonim
0 - 1
Volna
ne 16.05.2021 1. Division Dnepr Mogilev
3 - 1
Slonim
po 10.05.2021 1. Division Slonim
0 - 0
Naftan
st 05.05.2021 1. Division Belshina
3 - 1
Slonim
so 01.05.2021 1. Division Slonim
2 - 0
Baranovichi
ne 25.04.2021 1. Division Lida
1 - 1
Slonim
st 30.09.2020 Coppa Slonim
1 - 3
Neman Grodno
so 06.06.2020 Coppa SMI Autotrans
2 - 5
Slonim
ne 06.06.2021 1. Division Slonim
0 - 0
Krumkachy
21.05.2021 1. Division Slonim
0 - 1
Volna
ne 16.05.2021 1. Division Dnepr Mogilev
3 - 1
Slonim
po 10.05.2021 1. Division Slonim
0 - 0
Naftan
st 05.05.2021 1. Division Belshina
3 - 1
Slonim
so 01.05.2021 1. Division Slonim
2 - 0
Baranovichi
ne 25.04.2021 1. Division Lida
1 - 1
Slonim
st 30.09.2020 Coppa Slonim
1 - 3
Neman Grodno
so 06.06.2020 Coppa SMI Autotrans
2 - 5
Slonim
  JménoMísto
0 416 7 4 3 1 0 0 1 0 0
0 362 7 5 2 4 0 0 1 0 0
0 Aleksandr Orlov Aleksandr Orlov Středový Hráč 46 1 1 0 1 0 0 0 0 0
0 Aleksandr Puzach Aleksandr Puzach Středový Hráč 567 8 7 1 6 0 0 0 0 0
0 Aleksey Chernodarov Aleksey Chernodarov Středový Hráč 364 5 4 1 1 0 0 1 0 0
0 Aleksey Rogach Aleksey Rogach Středový Hráč 720 8 8 0 0 0 0 2 0 0
0 Aleksey Smirnov Aleksey Smirnov Středový Hráč 335 7 3 4 1 0 0 0 0 0
0 Andrey Shkvarkov Andrey Shkvarkov Brankář 540 6 6 0 0 0 0 1 0 0
0 Artem Antonov Artem Antonov Středový Hráč 349 6 4 2 1 0 0 2 0 0
0 Artem Shubko Artem Shubko Středový Hráč 416 7 6 1 6 0 0 0 0 0
0 Dmitri Khizhnyak Dmitri Khizhnyak Středový Hráč 280 6 3 3 1 0 0 3 1 0
0 Dmitri Say Dmitri Say Brankář 180 2 2 0 0 0 0 0 0 0
0 Evgeni Bal Evgeni Bal Útočník 222 7 1 6 1 0 0 0 0 0
0 Evgeni Khanenya Evgeni Khanenya Útočník 23 2 0 2 0 0 0 0 0 0
0 Evgeni Lebedev Evgeni Lebedev Útočník 476 7 6 1 4 1 0,14 1 0 0
0 Ilya Baglay Ilya Baglay Obránce 426 8 3 5 0 2 0,25 1 0 0
0 Klimenti Gavrilov Klimenti Gavrilov Středový Hráč 227 4 2 2 1 0 0 2 0 0
0 Oleg Gerasimchik Oleg Gerasimchik Útočník 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Roman Kozel Roman Kozel Obránce 475 6 6 0 2 1 0,17 1 0 0
0 Vadim Spasyuk Vadim Spasyuk Středový Hráč 287 6 3 3 2 1 0,17 2 0 0
0 Viktor Utyuzhnikov Viktor Utyuzhnikov Obránce 720 8 8 0 0 0 0 0 0 0
0 Vladimir Korney Vladimir Korney Brankář 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Vladislav Dybin Vladislav Dybin Středový Hráč 402 6 6 0 4 0 0 2 1 0
 Jméno HráčeZ DružstvaDatum Přestupu
Vladislav Dybin Vladislav Dybin Malorita 17.04.2021
Artem Antonov Artem Antonov Dnepr Mogilev 09.04.2021
Roman Kozel Roman Kozel Malorita 07.04.2021
Evgeni Khanenya Evgeni Khanenya Lokomotiv Gomel 07.04.2021
Klimenti Gavrilov Klimenti Gavrilov Energetyk-BGU 31.03.2021
Aleksey Rogach Aleksey Rogach Shakhtyor Petrikov 31.03.2021
Ilya Baglay Ilya Baglay Gorodeya 31.03.2021
Viktor Utyuzhnikov Viktor Utyuzhnikov Sputnik 31.03.2021
Aleksey Smirnov Aleksey Smirnov Oshmyany 09.03.2021
Neman Grodno 24.02.2021
Andrey Shkvarkov Andrey Shkvarkov Gomel 23.02.2021
Evgeni Lebedev Evgeni Lebedev Volna 20.02.2021
Dmitri Khizhnyak Dmitri Khizhnyak Gomel 12.02.2021
Dmitri Say Dmitri Say Naftan 12.02.2021
Andrey Naporko Andrey Naporko Kletsk 25.02.2020
 Jméno HráčeDo DružstvaDatum Přestupu
Andrey Naporko Andrey Naporko Molodechno 22.04.2021
Artur Tishko Artur Tishko Baranovichi 09.04.2021
Vladislav Kazakov Vladislav Kazakov Gorki 31.03.2021
Sergey Guzov Sergey Guzov Baranovichi 30.03.2021
Martin Artyukh Martin Artyukh Baranovichi 30.03.2021
Artur Chuduk Artur Chuduk Baranovichi 11.03.2021
Aleksandr Korzun Aleksandr Korzun Isloch 11.02.2021
Daniil Silinskiy Daniil Silinskiy Baranovichi 01.01.2021
RokSezónaNázev LigyMísto LigyVýhraRemízaProhraLigové Body
20222021/2022 Coppa 2nd Round
20212021 1. Division 11 1 3 4 6
20212020/2021 Coppa 16th Finals
20202020 1. Division 8 8 6 12 30
20202019/2020 Coppa 16th Finals
20192019 1. Division 13 4 9 15 21