soccerstats247.com



Slonim

Slonim je fotbalový tým z Bělorusko, který hraje v soutěžích jako Coppa (2019/2020). Podívejte se níže na nejnovější statistiky týmu, profilové údaje týmu, info o tom, v kolikáté minutě padl gól, nejnovější zápasy v různých fotbalových soutěžích a jejich výsledky, hráči týmů a statistiky, přesuny hráčů mezi týmy, a také historické výsledky.

 
Založena 2013
Země Bělorusko
Trenér L. Lagun
Stadion Stadyen Yunatstva
Kapacita 2220
Webová stránka Přidat Web
Web fanklubu Přidat Web
Stadyen Yunatstva  
1. Division, Bělorusko Celkem Doma Venku
Pořadí 12
Hrané Zápasy 23 11 12
Výhry 4 4 0
Remízy 7 2 5
Prohry 12 5 7
Branky za 16 12 4
Branky proti 38 16 22
Body 19 14 5
Čisté tabulky 4 2 2
Nepodařilo se skórovat 12 3 9
Průměr branek skórovaných na zápas 0,70 1,09 0,33
Průměr branek připuštěných na zápas 1,65 1,45 1,83
Průměrný čas kdy byla skórovaná 1. branka 49m 43m 62m
Průměrný čas kdy byla připuštěna 1. branka 33m 25m 40m
Zápasy nad 2,5 branky 39,78% 54,55% 25%
Zápasy pod 2,5 branky 60,22% 45,45% 75%
Skórované branky 48,86% 72,73% 25%
Připuštěné branky 82,58% 81,82% 83,33%
0 - 15'
15 - 30'
30 - 45'
45 - 60'
60 - 75'
75 - 90'
so 12.10.2019 1. Division Lida
2 - 0
Slonim
so 05.10.2019 1. Division Slonim
1 - 3
Orsha
so 28.09.2019 1. Division Belshina
5 - 0
Slonim
so 21.09.2019 1. Division Slonim
1 - 0
Sputnik
so 14.09.2019 1. Division Volna
1 - 1
Slonim
so 07.09.2019 1. Division Slonim
3 - 1
Granit
so 31.08.2019 1. Division Smolevichy-STI
1 - 1
Slonim
so 24.08.2019 1. Division Slonim
1 - 2
Naftan
so 17.08.2019 1. Division Slonim
2 - 1
Khimik Svetlogorsk
so 20.07.2019 1. Division Slonim
1 - 0
Baranovichi
so 12.10.2019 1. Division Lida
2 - 0
Slonim
so 05.10.2019 1. Division Slonim
1 - 3
Orsha
so 28.09.2019 1. Division Belshina
5 - 0
Slonim
so 21.09.2019 1. Division Slonim
1 - 0
Sputnik
so 14.09.2019 1. Division Volna
1 - 1
Slonim
so 07.09.2019 1. Division Slonim
3 - 1
Granit
so 31.08.2019 1. Division Smolevichy-STI
1 - 1
Slonim
so 24.08.2019 1. Division Slonim
1 - 2
Naftan
so 17.08.2019 1. Division Slonim
2 - 1
Khimik Svetlogorsk
so 20.07.2019 1. Division Slonim
1 - 0
Baranovichi
  JménoMísto
0 Aleksandr Matyukhevich Aleksandr Matyukhevich Středový Hráč 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Aleksandr Puzach Aleksandr Puzach Útočník 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Aleksey Chernodarov Aleksey Chernodarov Středový Hráč 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0
0 Anatoliy Zhukov Anatoliy Zhukov Obránce 596 7 7 0 1 0 0 1 0 0
0 Andrey Cheshun Andrey Cheshun Brankář 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Andrey Novikh Andrey Novikh Útočník 96 6 0 6 0 0 0 1 0 0
0 Artur Semenov Artur Semenov Brankář 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Artur Tishko Artur Tishko Středový Hráč 1399 17 16 1 1 3 0,18 1 1 0
0 Denis Voskoboyny Denis Voskoboyny Středový Hráč 1083 15 12 3 4 0 0 4 0 0
0 Dmitri Say Dmitri Say Brankář 1980 22 22 0 0 0 0 0 0 0
0 Dmitry Belko Dmitry Belko Středový Hráč 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Dmitry Khmelnitskiy Dmitry Khmelnitskiy Obránce 408 13 2 11 1 0 0 3 0 0
0 Egor Matveev Egor Matveev Středový Hráč 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Georgiy Chitanava Georgiy Chitanava Obránce 1878 21 21 0 1 0 0 6 0 0
0 Igor Kholodkov Igor Kholodkov Útočník 204 10 1 9 1 1 0,1 0 0 0
0 Ilya Trachinski Ilya Trachinski Středový Hráč 694 8 8 0 2 2 0,25 2 0 0
0 Ivan Kirichenko Ivan Kirichenko Obránce 1583 21 18 3 2 0 0 1 0 0
0 Maksim Mochalov Maksim Mochalov Středový Hráč 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Mark Usovich Mark Usovich Obránce 1434 18 16 2 3 0 0 3 2 0
0 Oleg Gerasinchik Oleg Gerasinchik Útočník 198 12 0 12 0 1 0,08 2 0 0
0 Oleg Gorbach Oleg Gorbach Obránce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Rinat Aşurov Rinat Aşurov Útočník 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Vadim Spasyk Vadim Spasyk Středový Hráč 1889 22 22 0 9 2 0,09 3 0 0
0 Vasili Zhurnevich Vasili Zhurnevich Útočník 565 7 6 1 3 4 0,57 0 0 0
0 Vladimir Kharlanov Vladimir Kharlanov Středový Hráč 1113 15 13 2 8 0 0 6 0 0
0 Vladimir Misyutin Vladimir Misyutin Obránce 235 6 2 4 0 0 0 1 0 0
0 Vladislav Berg Vladislav Berg Středový Hráč 370 8 4 4 3 2 0,25 0 0 0
0 Vladislav Borisenko Vladislav Borisenko Obránce 505 11 6 5 4 0 0 1 0 0
0 Vladislav Zubritski Vladislav Zubritski Obránce 141 4 1 3 0 0 0 1 0 0
0 Wilhelm Berg Wilhelm Berg Středový Hráč 348 6 5 1 4 1 0,17 2 0 0
0 Yauheni Zabaronka Yauheni Zabaronka Obránce 1653 21 20 1 10 0 0 4 0 0
0 Yevgeniy Chichev Yevgeniy Chichev Středový Hráč 454 9 6 3 5 0 0 0 0 0
0 Yevgeny Bal Yevgeny Bal Útočník 949 14 12 2 10 0 0 0 0 0
0 Yriy Glebov Yriy Glebov Středový Hráč 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 Jméno HráčeZ DružstvaDatum Přestupu
Andrey Novikh Andrey Novikh Granit 15.08.2019
Artur Semenov Artur Semenov Granit 15.08.2019
Vasili Zhurnevich Vasili Zhurnevich Lida 15.08.2019
Ilya Trachinski Ilya Trachinski NFK Minsk 15.08.2019
Anatoliy Zhukov Anatoliy Zhukov Naftan 15.07.2019
Rinat Aşurov Rinat Aşurov Binə 01.05.2019
Denis Voskoboyny Denis Voskoboyny Smorgon 01.04.2019
Andrei Stryzheys Andrei Stryzheys Smorgon 01.04.2019
Artur Tishko Artur Tishko Smorgon 01.04.2019
Yauheni Zabaronka Yauheni Zabaronka Minsk U19 01.04.2019
Vladislav Borisenko Vladislav Borisenko Underdogs 01.04.2019
Georgiy Chitanava Georgiy Chitanava Naftan 01.04.2019
Siarhei Kuchmel Siarhei Kuchmel Minsk U19 01.04.2019
Dmitri Say Dmitri Say Neman Grodno 01.04.2019
Igor Kholodkov Igor Kholodkov Naftan 01.04.2019
Igor Makarov Igor Makarov NFK Minsk 01.04.2019
 Jméno HráčeDo DružstvaDatum Přestupu
Ilya Patsevich Ilya Patsevich Baranovichi 15.08.2019
Igor Makarov Igor Makarov Lida 15.08.2019
Andrei Stryzheys Andrei Stryzheys Volyn 24.07.2019
Siarhei Kuchmel Siarhei Kuchmel Oshmyany 22.07.2019
Stepan Makarov Stepan Makarov Smolevichy-STI 01.05.2019
Vasiliy Vasilenko Vasiliy Vasilenko Osipovichy 01.05.2019
Aleksandr Zhegalo Aleksandr Zhegalo PK imya Kremko 01.05.2019
Anatoliy Makarov Anatoliy Makarov Smolevichy-STI 01.04.2019
Filipp Polyakov Filipp Polyakov Naftan 01.04.2019
Aleksandr Krasiy Aleksandr Krasiy Naftan 01.04.2019
Vadim Derneyko Vadim Derneyko Volna 15.03.2019
Aleksey Skachkov Aleksey Skachkov Volna 15.03.2019
Anton Kostyuchik Anton Kostyuchik Volna 15.03.2019
Evgeni Azerski Evgeni Azerski Volna 15.03.2019
Pavel Mikhaltov Pavel Mikhaltov Volna 15.03.2019
RokSezónaNázev LigyMísto LigyVýhraRemízaProhraLigové Body
20202019/2020 Coppa 16th Finals
20192019 1. Division 12 4 7 12 19