soccerstats247.com



Volna

Volna je fotbalový tým z Bělorusko, který hraje v soutěžích jako Coppa (2019/2020). Podívejte se níže na nejnovější statistiky týmu, profilové údaje týmu, info o tom, v kolikáté minutě padl gól, nejnovější zápasy v různých fotbalových soutěžích a jejich výsledky, hráči týmů a statistiky, přesuny hráčů mezi týmy, a také historické výsledky.

 
Založena 1989
Země Bělorusko
Trenér V. Belenko
Stadion Stadyen Valna
Kapacita 3136
Webová stránka Přidat Web
Web fanklubu Přidat Web
Stadyen Valna  
1. Division, Bělorusko Celkem Doma Venku
Pořadí 13
Hrané Zápasy 22 11 11
Výhry 4 3 1
Remízy 4 1 3
Prohry 14 7 7
Branky za 20 12 8
Branky proti 37 18 19
Body 16 10 6
Čisté tabulky 4 3 1
Nepodařilo se skórovat 11 5 6
Průměr branek skórovaných na zápas 0,91 1,09 0,73
Průměr branek připuštěných na zápas 1,68 1,64 1,73
Průměrný čas kdy byla skórovaná 1. branka 51m 47m 55m
Průměrný čas kdy byla připuštěna 1. branka 34m 45m 23m
Zápasy nad 2,5 branky 54,54% 45,45% 63,64%
Zápasy pod 2,5 branky 45,46% 54,55% 36,36%
Skórované branky 50,00% 54,55% 45,45%
Připuštěné branky 81,82% 72,73% 90,91%
0 - 15'
15 - 30'
30 - 45'
45 - 60'
60 - 75'
75 - 90'
so 12.10.2019 1. Division Sputnik
3 - 0
Volna
so 05.10.2019 1. Division Volna
1 - 2
Naftan
so 28.09.2019 1. Division Volna
0 - 3
Granit
so 21.09.2019 1. Division Smolevichy-STI
1 - 0
Volna
so 14.09.2019 1. Division Volna
1 - 1
Slonim
so 07.09.2019 1. Division Khimik Svetlogorsk
1 - 0
Volna
so 31.08.2019 1. Division Baranovichi
1 - 2
Volna
so 24.08.2019 1. Division Gomelzheldortrans
3 - 1
Volna
so 20.07.2019 1. Division Volna
2 - 4
Smorgon
so 13.07.2019 1. Division Ruh Brest
1 - 0
Volna
so 12.10.2019 1. Division Sputnik
3 - 0
Volna
so 05.10.2019 1. Division Volna
1 - 2
Naftan
so 28.09.2019 1. Division Volna
0 - 3
Granit
so 21.09.2019 1. Division Smolevichy-STI
1 - 0
Volna
so 14.09.2019 1. Division Volna
1 - 1
Slonim
so 07.09.2019 1. Division Khimik Svetlogorsk
1 - 0
Volna
so 31.08.2019 1. Division Baranovichi
1 - 2
Volna
so 24.08.2019 1. Division Gomelzheldortrans
3 - 1
Volna
so 20.07.2019 1. Division Volna
2 - 4
Smorgon
so 13.07.2019 1. Division Ruh Brest
1 - 0
Volna
  JménoMísto
0 Aleksey Rusko Aleksey Rusko Středový Hráč 720 14 7 7 2 0 0 1 0 0
0 Aleksey Skachkov Aleksey Skachkov Středový Hráč 90 1 1 0 0 0 0 0 0 0
0 Alexander Demidovich Alexander Demidovich Obránce 663 8 8 0 1 1 0,12 3 0 0
0 Anatoli Tupilay Anatoli Tupilay Brankář 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Anton Kostyuchik Anton Kostyuchik Středový Hráč 630 10 7 3 5 0 0 1 0 0
0 Anton Kuratnik Anton Kuratnik Brankář 581 7 7 0 1 0 0 1 0 0
0 Artem Kuratnik Artem Kuratnik Útočník 1200 19 13 6 10 3 0,16 3 0 0
0 Artem Sholomitskiy Artem Sholomitskiy Útočník 37 4 0 4 0 0 0 0 0 0
0 Artem Tatarevich Artem Tatarevich Obránce 1780 20 20 0 1 0 0 4 0 0
0 Denis  Kovalevich Denis Kovalevich Středový Hráč 80 5 0 5 0 0 0 1 0 0
0 Denis Tropin Denis Tropin Středový Hráč 684 18 8 10 8 0 0 1 0 0
0 Dmitry Gradoboev Dmitry Gradoboev Středový Hráč 586 7 7 0 1 1 0,14 3 0 0
0 Evgeni Azerski Evgeni Azerski Středový Hráč 1528 20 18 2 8 2 0,1 0 0 0
0 Kirill Chepkiy Kirill Chepkiy Středový Hráč 150 8 1 7 1 0 0 0 0 0
0 Mikhail Gaydamak Mikhail Gaydamak Středový Hráč 257 5 3 2 2 1 0,2 0 0 0
0 Mikhail Golovko Mikhail Golovko Středový Hráč 1407 16 16 0 3 0 0 3 0 0
0 Musa Ibragimov Musa Ibragimov Středový Hráč 568 7 7 0 4 1 0,14 0 0 0
0 Oleg Kurgan Oleg Kurgan Středový Hráč 641 20 6 14 4 0 0 0 0 0
0 Pavel Mikhaltov Pavel Mikhaltov Obránce 1161 19 15 4 13 1 0,05 2 0 0
0 Pavel Rassolko Pavel Rassolko Středový Hráč 1441 17 17 0 9 4 0,24 6 0 0
0 Sergei Vodyanovich Sergei Vodyanovich Středový Hráč 1381 17 15 2 3 0 0 3 0 1
0 Sergey Gusev Sergey Gusev Obránce 1235 17 14 3 2 0 0 4 0 0
0 Sergey Volodko Sergey Volodko Středový Hráč 1105 18 15 3 15 4 0,22 1 0 0
0 Stanislav Kulina Stanislav Kulina Středový Hráč 84 8 0 8 0 0 0 0 0 0
0 Stanislav Letsko Stanislav Letsko Brankář 1309 15 14 1 0 0 0 0 0 0
0 Vadim Derneyko Vadim Derneyko Středový Hráč 854 16 8 8 4 0 0 2 0 0
0 Yuriy Nevdakh Yuriy Nevdakh Útočník 579 15 4 11 3 0 0 0 0 0
 Jméno HráčeZ DružstvaDatum Přestupu
Mikhail Gaydamak Mikhail Gaydamak Sibir II 15.08.2019
Musa Ibragimov Musa Ibragimov Nosta 15.08.2019
Dmitry Gradoboev Dmitry Gradoboev Belshina 15.07.2019
Alexander Demidovich Alexander Demidovich Ruh Brest 15.07.2019
Artem Kuratnik Artem Kuratnik Dinamo Minsk 15.03.2019
Pavel Rassolko Pavel Rassolko Baranovichi 15.03.2019
Vadim Derneyko Vadim Derneyko Slonim 15.03.2019
Aleksey Skachkov Aleksey Skachkov Slonim 15.03.2019
Anton Kostyuchik Anton Kostyuchik Slonim 15.03.2019
Evgeni Azerski Evgeni Azerski Slonim 15.03.2019
Pavel Mikhaltov Pavel Mikhaltov Slonim 15.03.2019
 Jméno HráčeDo DružstvaDatum Přestupu
Vladislav Dybin Vladislav Dybin Granit 01.04.2019
Boris Konevega Boris Konevega Ruh Brest 01.04.2019
Kirill Shakurov Kirill Shakurov Belshina 01.02.2019
Makism Rovbut Makism Rovbut Gorodeya 01.02.2019
RokSezónaNázev LigyMísto LigyVýhraRemízaProhraLigové Body
20202019/2020 Coppa 16th Finals
20192019 1. Division 13 4 4 14 16