soccerstats247.com



TEC

TEC je fotbalový tým z Holandsko, který hraje v soutěžích jako Tweede Divisie (2020/2021). Podívejte se níže na nejnovější statistiky týmu, profilové údaje týmu, info o tom, v kolikáté minutě padl gól, nejnovější zápasy v různých fotbalových soutěžích a jejich výsledky, hráči týmů a statistiky, přesuny hráčů mezi týmy, a také historické výsledky.

 
Založena 1924
Země Holandsko
Trenér H. van de Haar
Stadion Sportpark De Lok
Kapacita 2500
Webová stránka Přidat Web
Web fanklubu Přidat Web
Sportpark De Lok  
Tweede Divisie, Holandsko Celkem Doma Venku
Pořadí 13
Hrané Zápasy 4 3 1
Výhry 1 1 0
Remízy 1 1 0
Prohry 2 1 1
Branky za 6 5 1
Branky proti 6 4 2
Body 4 4 0
Čisté tabulky 0 0 0
Nepodařilo se skórovat 0 0 0
Průměr branek skórovaných na zápas 1,5 1,67 1
Průměr branek připuštěných na zápas 1,5 1,33 2
Průměrný čas kdy byla skórovaná 1. branka 31m 30m 34m
Průměrný čas kdy byla připuštěna 1. branka 52m 61m 24m
Zápasy nad 2,5 branky 83,34% 66,67% 100%
Zápasy pod 2,5 branky 16,66% 33,33% 0%
Skórované branky 100% 100% 100%
Připuštěné branky 100% 100% 100%
0 - 15'
15 - 30'
30 - 45'
45 - 60'
60 - 75'
75 - 90'
so 21.11.2020 Tweede Divisie Volendam II
Odlož
TEC
so 14.11.2020 Tweede Divisie ASWH
Odlož
TEC
so 07.11.2020 Tweede Divisie TEC
Odlož
Kozakken Boys
so 31.10.2020 Tweede Divisie Spakenburg
Odlož
TEC
ne 25.10.2020 Tweede Divisie TEC
Odlož
Sparta Rotterdam II
so 17.10.2020 Tweede Divisie Noordwijk
Odlož
TEC
ne 11.10.2020 Tweede Divisie TEC
Odlož
AFC
so 03.10.2020 Tweede Divisie Scheveningen
Odlož
TEC
so 26.09.2020 Tweede Divisie TEC
3 - 1
Excelsior Maassluis
so 19.09.2020 Tweede Divisie TEC
1 - 1
GVVV
so 21.11.2020 Tweede Divisie Volendam II
Odlož
TEC
so 14.11.2020 Tweede Divisie ASWH
Odlož
TEC
so 07.11.2020 Tweede Divisie TEC
Odlož
Kozakken Boys
so 31.10.2020 Tweede Divisie Spakenburg
Odlož
TEC
ne 25.10.2020 Tweede Divisie TEC
Odlož
Sparta Rotterdam II
so 17.10.2020 Tweede Divisie Noordwijk
Odlož
TEC
ne 11.10.2020 Tweede Divisie TEC
Odlož
AFC
so 03.10.2020 Tweede Divisie Scheveningen
Odlož
TEC
so 26.09.2020 Tweede Divisie TEC
3 - 1
Excelsior Maassluis
so 19.09.2020 Tweede Divisie TEC
1 - 1
GVVV
  JménoMísto
0 Anass Aamri Anass Aamri Středový Hráč 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Basil Camara Basil Camara Obránce 360 4 4 0 0 0 0 1 0 0
18 Cendrino Misidjan Cendrino Misidjan Obránce 179 4 1 3 0 0 0 2 0 0
0 Denzel Budde Denzel Budde Obránce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Dilivio Hoffman Dilivio Hoffman Útočník 360 4 4 0 0 1 0,25 1 0 0
23 Jean-Ruben Desrosiers Jean-Ruben Desrosiers Obránce 103 2 1 1 0 0 0 0 0 0
0 Jesse van Baal Jesse van Baal Útočník 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Joel Beukhof Joel Beukhof Obránce 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Junior Ebobo Enahoro Junior Ebobo Enahoro Útočník 270 3 3 0 0 2 0,67 0 0 0
17 Kevin Sterling Kevin Sterling Útočník 353 4 4 0 1 2 0,5 1 0 0
30 Lukas Grizell Lukas Grizell Brankář 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Massimo Fonseca Hoogerwerf Massimo Fonseca Hoogerwerf Útočník 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0
8 Mike Vreekamp Mike Vreekamp Středový Hráč 217 3 3 0 1 0 0 1 0 0
24 Mo Bendadi Mo Bendadi Útočník 281 4 3 1 1 1 0,25 0 0 0
20 Nick Leijten Nick Leijten Brankář 270 3 3 0 0 0 0 0 0 0
6 Oktay Öztürk Oktay Öztürk Středový Hráč 82 2 2 0 2 0 0 0 0 0
10 Rick Mulder Rick Mulder Středový Hráč 348 4 3 1 0 0 0 0 0 0
2 Rodny Hofman Rodny Hofman Obránce 260 4 3 1 2 0 0 0 0 0
21 Samed Oztoprak Samed Oztoprak Středový Hráč 90 1 1 0 0 0 0 0 0 0
7 Soufiane Laghmouchi Soufiane Laghmouchi Útočník 99 2 1 1 0 0 0 0 0 0
16 Timo Jochemsen Timo Jochemsen Obránce 55 2 0 2 0 0 0 0 0 0
3 Tom van der Neut Tom van der Neut Obránce 360 4 4 0 0 0 0 1 0 0
15 Tufan Özbozkurt Tufan Özbozkurt Středový Hráč 269 4 4 0 4 0 0 2 0 0
 Jméno HráčeZ DružstvaDatum Přestupu
Cendrino Misidjan Cendrino Misidjan De Treffers 31.08.2020
Dilivio Hoffman Dilivio Hoffman De Treffers 01.07.2020
Oktay Öztürk Oktay Öztürk DVS '33 01.07.2020
Soufiane Laghmouchi Soufiane Laghmouchi GVVV 01.07.2020
Kevin Sterling Kevin Sterling Spakenburg 01.07.2020
Mike Vreekamp Mike Vreekamp Spakenburg 01.07.2020
Tom van der Neut Tom van der Neut Spakenburg 01.07.2020
Jesse van Baal Jesse van Baal Lienden 01.07.2020
Mo Bendadi Mo Bendadi Sparta Nijkerk 01.07.2020
Rick Mulder Rick Mulder Cappellen 01.07.2020
Nikki Baggerman Nikki Baggerman RKC Waalwijk 30.01.2020
 Jméno HráčeDo DružstvaDatum Přestupu
Bart Westerlaken Bart Westerlaken Achilles Veen 01.07.2020
Jan  Schimmel Jan Schimmel Achilles Veen 01.07.2020
Julian Calor Julian Calor OSS '20 01.07.2020
Nikki Baggerman Nikki Baggerman RKC Waalwijk 01.07.2020
Wimilio Vink Wimilio Vink Spakenburg 01.07.2020
Aria Hashemi Aria Hashemi RKVV Best Vooruit 01.07.2020
Emre Gürcüoğlu Emre Gürcüoğlu DUNO 01.07.2020
Matthieu van den Assem Matthieu van den Assem VVSB 01.07.2020
Nick Hak Nick Hak USV Hercules 01.07.2020
Obi Onyeike Obi Onyeike VVSB 01.07.2020
Daan Disveld Daan Disveld DOVO 01.07.2020
Skender Loshi Skender Loshi Stomil Olsztyn 22.02.2020
RokSezónaNázev LigyMísto LigyVýhraRemízaProhraLigové Body
20212020/2021 Tweede Divisie 13 1 1 2 4
20202019/2020 KNVB Beker 2nd Preliminary Round
20202019/2020 Tweede Divisie 16 3 7 14 16
20192018/2019 KNVB Beker 1. Kolo
20182017/2018 KNVB Beker 2nd Preliminary Round
20172016/2017 KNVB Beker 2. Kolo
20162015/2016 KNVB Beker 1. Kolo
20142013/2014 KNVB Beker 2. Kolo