soccerstats247.com



Torpedo Moskva

Torpedo Moskva je fotbalový tým z Rusko, který hraje v soutěžích jako Pohár (2019/2020), FNL (2019/2020). Podívejte se níže na nejnovější statistiky týmu, profilové údaje týmu, info o tom, v kolikáté minutě padl gól, nejnovější zápasy v různých fotbalových soutěžích a jejich výsledky, hráči týmů a statistiky, přesuny hráčů mezi týmy, a také historické výsledky.

 
Založena 1930
Země Rusko
Trenér N. Savichev
Stadion Futbol'naya Akademiya Spartak im. F. Cherenkova
Kapacita 1012
Webová stránka Přidat Web
Web fanklubu Přidat Web
Futbol'naya Akademiya Spartak im. F. Cherenkova  
FNL, Rusko Celkem Doma Venku
Pořadí 1
Hrané Zápasy 9 5 4
Výhry 7 4 3
Remízy 1 1 0
Prohry 1 0 1
Branky za 16 12 4
Branky proti 7 5 2
Body 22 13 9
Čisté tabulky 4 1 3
Nepodařilo se skórovat 0 0 0
Průměr branek skórovaných na zápas 1,78 2,4 1
Průměr branek připuštěných na zápas 0,78 1 0,5
Průměrný čas kdy byla skórovaná 1. branka 33m 14m 48m
Průměrný čas kdy byla připuštěna 1. branka 32m 32m 34m
Zápasy nad 2,5 branky 52,5% 80% 25%
Zápasy pod 2,5 branky 47,5% 20% 75%
Skórované branky 100% 100% 100%
Připuštěné branky 52,5% 80% 25%
0 - 15'
15 - 30'
30 - 45'
45 - 60'
60 - 75'
75 - 90'
ne 18.08.2019 FNL Torpedo Moskva
3 - 1
Tekstilshchik
st 14.08.2019 FNL Torpedo Moskva
3 - 1
Avangard Kursk
so 10.08.2019 FNL Luch Vladivostok
0 - 1
Torpedo Moskva
ne 04.08.2019 FNL Torpedo Moskva
2 - 1
Armavir
ne 28.07.2019 FNL Nizhny Novgorod
2 - 1
Torpedo Moskva
st 24.07.2019 FNL Torpedo Moskva
2 - 2
Mordovia Saransk
so 20.07.2019 FNL SKA Khabarovsk
0 - 1
Torpedo Moskva
so 13.07.2019 FNL Torpedo Moskva
2 - 0
Baltika
ne 07.07.2019 FNL Fakel
0 - 1
Torpedo Moskva
ne 18.08.2019 FNL Torpedo Moskva
3 - 1
Tekstilshchik
st 14.08.2019 FNL Torpedo Moskva
3 - 1
Avangard Kursk
so 10.08.2019 FNL Luch Vladivostok
0 - 1
Torpedo Moskva
ne 04.08.2019 FNL Torpedo Moskva
2 - 1
Armavir
ne 28.07.2019 FNL Nizhny Novgorod
2 - 1
Torpedo Moskva
st 24.07.2019 FNL Torpedo Moskva
2 - 2
Mordovia Saransk
so 20.07.2019 FNL SKA Khabarovsk
0 - 1
Torpedo Moskva
so 13.07.2019 FNL Torpedo Moskva
2 - 0
Baltika
ne 07.07.2019 FNL Fakel
0 - 1
Torpedo Moskva
  JménoMísto
4 Aleksandr  Eliseev Aleksandr Eliseev Středový Hráč 197 6 3 3 3 0 0 0 0 0
15 Aleksandr Orekhov Aleksandr Orekhov Středový Hráč 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
90 Aleksey Kenyaykin Aleksey Kenyaykin Brankář 180 2 2 0 0 0 0 0 0 0
7 Alexander Ryazantsev Alexander Ryazantsev Středový Hráč 630 7 7 0 0 0 0 2 0 0
24 Andrei Lyakh Andrei Lyakh Středový Hráč 445 7 4 3 1 1 0,14 3 0 0
44 Artem Samsonov Artem Samsonov Obránce 171 7 1 6 0 0 0 1 0 0
9 Artem Selyukov Artem Selyukov Středový Hráč 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Artur Galoyan Artur Galoyan Středový Hráč 327 6 4 2 4 2 0,33 1 0 0
85 Dmitry Tsitsilin Dmitry Tsitsilin Brankář 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Evgeniy Tatarinov Evgeniy Tatarinov Útočník 86 3 0 3 0 0 0 2 0 0
10 Igor Lebedenko Igor Lebedenko Útočník 511 7 6 1 4 1 0,14 0 0 0
77 Ilya Samoshnikov Ilya Samoshnikov Obránce 525 7 6 1 2 0 0 2 0 0
33 Ivan Sergeev Ivan Sergeev Útočník 570 7 7 0 4 4 0,57 0 0 0
11 Konstantin Kertanov Konstantin Kertanov Středový Hráč 227 5 2 3 2 0 0 0 0 0
16 Maksim Shorkin Maksim Shorkin Obránce 630 7 7 0 0 1 0,14 1 0 0
17 Mikhail Bagaev Mikhail Bagaev Obránce 517 7 5 2 0 0 0 1 0 0
22 Nikolay Tsygan Nikolay Tsygan Brankář 450 5 5 0 0 0 0 0 0 0
27 Oleg Kalugin Oleg Kalugin Středový Hráč 192 5 3 2 3 0 0 1 0 0
3 Pavel Kaloshin Pavel Kaloshin Obránce 113 2 2 0 1 0 0 0 0 0
28 Ruslan Magal Ruslan Magal Obránce 529 6 6 0 4 0 0 0 0 0
47 Sergey Bozhin Sergey Bozhin Obránce 630 7 7 0 0 1 0,14 2 0 0
6 Sergey Shustikov Sergey Shustikov Obránce 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0
 Jméno HráčeZ DružstvaDatum Přestupu
Roman Shishkin Roman Shishkin Krasnodar 12.08.2019
Evgeniy Tatarinov Evgeniy Tatarinov Ural 10.07.2019
Pavel Kaloshin Pavel Kaloshin Akhmat Grozny 05.07.2019
Aleksey Kenyaykin Aleksey Kenyaykin Orenburg 04.07.2019
Sergey Bozhin Sergey Bozhin Fakel 01.07.2019
Ilya Samoshnikov Ilya Samoshnikov Shinnik 01.07.2019
Nikolay Tsygan Nikolay Tsygan Sibir 01.07.2019
Ruslan Magal Ruslan Magal Baltika 28.06.2019
Mikhail Bagaev Mikhail Bagaev Avangard Kursk 11.06.2019
Igor Lebedenko Igor Lebedenko Fakel 11.06.2019
Alexander Ryazantsev Alexander Ryazantsev Khimki 11.06.2019
Ivan Sergeev Ivan Sergeev Tambov 11.06.2019
 Jméno HráčeDo DružstvaDatum Přestupu
Damir Tregulov Damir Tregulov Tekstilshchik 23.07.2019
Artem Ponikarov Artem Ponikarov Chernomorets 11.07.2019
Nikita Kashaev Nikita Kashaev Zorkiy 11.07.2019
Denis Degtev Denis Degtev Salyut-Belgorod 11.07.2019
RokSezónaNázev LigyMísto LigyVýhraRemízaProhraLigové Body
20202019/2020 Pohár 4. kolo
20202019/2020 FNL 1 7 1 1 22
20192018/2019 Pohár 16. Finále
20182017/2018 Pohár 3. Kolo
20172016/2017 Pohár 4. kolo
20162015/2016 Pohár 2. Kolo
20152014/2015 Premier League 15 6 11 13 29
20152014/2015 Pohár 8. Finále
20142013/2014 Pohár 32- Finále