soccerstats247.com



Tercera Division 2019/2020

Tercera Division je fotbalovou soutěží hranou v Španělsko. Sezóna 2019/2020 představuje nejlepší týmy soutěžící o titul mistrů v etapách několika kol (např. přípravné, skupinové, vyřazovací). Mezi fotbalové týmy hrající v Tercera Division patří Varea, Gimnástica Torrelavega, Xerez Deportivo, Lealtad. Podívejte se níže na nejnovější utkání a výsledky, hodnocení, předběžné a vyřazovací fáze, fotbalové trendy a hráče s největším počtem gólů či trestů v Tercera Division, spolu s dalšími různými statistikami jako jsou over/under, čistý štít / bez bodu, průměr skóre nebo bodová sekvence.


Group 5

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1L'Hospitalet 27 18 5 4 59 28 +31 59 2,19 72,84
2Terrassa 27 15 8 4 42 19 +23 53 1,96 65,43
3Sant Andreu 27 15 8 4 46 25 +21 53 1,96 65,43
4Europa 27 14 8 5 59 31 +28 50 1,85 61,73
5Peralada 27 13 7 7 38 26 +12 46 1,70 56,79
6Vilafranca 27 13 5 9 38 27 +11 44 1,63 54,32
7Vilassar Mar 27 11 11 5 44 34 +10 44 1,63 54,32
8Granollers 27 13 4 10 50 34 +16 43 1,59 53,09
9Pobla Mafumet 27 12 6 9 34 27 +7 42 1,56 51,85
10Manresa 27 11 6 10 37 28 +9 39 1,44 48,15
11Castelldefels 27 11 5 11 37 37 +0 38 1,41 46,91
12Horta 27 10 6 11 39 48 -9 36 1,33 44,44
13Cerdanyola del Vallès 27 8 11 8 37 38 -1 35 1,30 43,21
14Figueres 27 8 7 12 43 48 -5 31 1,15 38,27
15San Cristóbal 27 8 7 12 31 38 -7 31 1,15 38,27
16Santfeliuenc 27 8 5 14 31 44 -13 29 1,07 35,80
17Banyoles 27 7 7 13 22 35 -13 28 1,04 34,57
18Igualada 27 7 4 16 28 46 -18 25 0,93 30,86
19Sants 27 6 4 17 29 50 -21 22 0,81 27,16
20Reus Deportiu 27 0 0 27 0 81 -81 0 0,00 0,00

Skupina 1

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Compostela 27 19 4 4 50 15 +35 61 2,26 75,31
2Ourense CF 27 18 6 3 50 21 +29 60 2,22 74,07
3Arosa 27 12 11 4 42 31 +11 47 1,74 58,02
4Barco 27 15 2 10 40 40 +0 47 1,74 58,02
5Choco 27 12 7 8 40 28 +12 43 1,59 53,09
6Arzúa 27 13 2 12 40 39 +1 41 1,52 50,62
7Deportivo La Coruña II 27 11 7 9 38 28 +10 40 1,48 49,38
8UD Ourense 27 10 10 7 32 36 -4 40 1,48 49,38
9Arenteiro 27 7 14 6 29 31 -2 35 1,30 43,21
10Estradense 27 10 5 12 33 32 +1 35 1,30 43,21
11Polvorín 27 10 5 12 51 33 +18 35 1,30 43,21
12Silva 27 9 8 10 24 25 -1 35 1,30 43,21
13Bergantiños 27 9 7 11 27 31 -4 34 1,26 41,98
14Villalbés 27 9 7 11 30 30 +0 34 1,26 41,98
15Somozas 27 8 8 11 31 43 -12 32 1,19 39,51
16Alondras 27 8 8 11 32 45 -13 32 1,19 39,51
17As Pontes 27 7 7 13 39 44 -5 28 1,04 34,57
18Rápido Bouzas 27 6 5 16 36 54 -18 23 0,85 28,40
19Pontellas 27 4 8 15 22 56 -34 20 0,74 24,69
20Paiosaco 27 2 11 14 23 47 -24 17 0,63 20,99

Group 10

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Real Betis II 29 18 5 6 68 28 +40 59 2,03 67,82
2Xerez Deportivo 29 17 4 8 44 24 +20 55 1,90 63,22
3Ciudad de Lucena 29 16 7 6 46 24 +22 55 1,90 63,22
4Utrera 29 15 7 7 41 22 +19 52 1,79 59,77
5Ceuta 29 14 9 6 50 22 +28 51 1,76 58,62
6Antoniano 29 14 9 6 42 28 +14 51 1,76 58,62
7Sevilla III 29 14 9 6 34 19 +15 51 1,76 58,62
8Puente Genil 29 14 8 7 48 35 +13 50 1,72 57,47
9Rota 29 12 7 10 47 49 -2 43 1,48 49,43
10Coria CF 29 11 9 9 39 36 +3 42 1,45 48,28
11San Roque Lepe 29 11 7 11 39 31 +8 40 1,38 45,98
12Conil 29 10 10 9 34 37 -3 40 1,38 45,98
13Lebrijana 29 8 10 11 33 42 -9 34 1,17 39,08
14Gerena 29 9 6 14 31 37 -6 33 1,14 37,93
15Arcos 29 8 7 14 30 40 -10 31 1,07 35,63
16Los Barrios 29 5 15 9 25 35 -10 30 1,03 34,48
17Xerez 29 9 5 15 31 43 -12 29 1,00 33,33
18Pozoblanco 29 7 5 17 32 51 -19 26 0,90 29,89
19Córdoba II 29 6 5 18 30 54 -24 23 0,79 26,44
20Écija 29 0 0 29 0 87 -87 0 0,00 0,00

Group 11

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Poblense 26 22 4 0 65 19 +46 70 2,69 89,74
2Ibiza Islas Pitiusas 27 18 8 1 56 15 +41 62 2,30 76,54
3Mallorca II 27 18 6 3 61 18 +43 60 2,22 74,07
4Platges Calvià 27 15 7 5 35 22 +13 52 1,93 64,20
5Felanitx 27 15 7 5 46 25 +21 52 1,93 64,20
6Andratx 27 16 2 9 59 37 +22 50 1,85 61,73
7Formentera 27 15 4 8 53 39 +14 49 1,81 60,49
8Constància 27 12 5 10 23 24 -1 41 1,52 50,62
9San Rafael 27 10 10 7 47 33 +14 40 1,48 49,38
10Ferriolense 27 9 6 12 32 44 -12 33 1,22 40,74
11Sóller 27 9 5 13 37 46 -9 32 1,19 39,51
12Binissalem 26 8 7 11 32 35 -3 31 1,19 39,74
13Santanyí 27 7 8 12 33 44 -11 29 1,07 35,80
14Llosetense 27 7 8 12 34 47 -13 29 1,07 35,80
15Manacor 27 7 5 15 26 41 -15 26 0,96 32,10
16Alcúdia 27 5 10 12 34 52 -18 25 0,93 30,86
17Portmany 27 4 5 18 22 56 -34 17 0,63 20,99
18Collerense 27 4 4 19 21 60 -39 16 0,59 19,75
19Santa Catalina Atlético 27 4 4 19 20 52 -32 16 0,59 19,75
20Esporles 27 1 11 15 30 57 -27 14 0,52 17,28

Group 12

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Tenisca 28 16 6 6 57 36 +21 54 1,93 64,29
2Tamaraceite 28 15 8 5 49 31 +18 53 1,89 63,10
3Marino 27 16 5 6 41 30 +11 53 1,96 65,43
4UD San Fernando 27 16 4 7 58 29 +29 52 1,93 64,20
5Atlético Paso 27 13 10 4 54 31 +23 49 1,81 60,49
6Tenerife II 27 13 6 8 41 32 +9 45 1,67 55,56
7CD Vera 28 12 7 9 54 52 +2 43 1,54 51,19
8Gran Tarajal 28 10 11 7 52 44 +8 41 1,46 48,81
9Panadería Pulido 28 13 2 13 52 39 +13 41 1,46 48,81
10Unión Viera 28 11 6 11 32 42 -10 39 1,39 46,43
11La Cuadra 27 9 8 10 32 37 -5 35 1,30 43,21
12Mensajero 27 9 7 11 51 51 +0 34 1,26 41,98
13Santa Úrsula 28 8 10 10 32 39 -7 34 1,21 40,48
14Las Palmas III 28 8 8 12 33 31 +2 32 1,14 38,10
15Lanzarote 27 5 16 6 33 32 +1 31 1,15 38,27
16Atlético Tacoronte 27 8 6 13 34 47 -13 30 1,11 37,04
17Güímar 28 6 7 15 34 53 -19 25 0,89 29,76
18Ibarra 28 7 4 17 24 48 -24 25 0,89 29,76
19Buzanada 27 5 6 16 23 55 -32 21 0,78 25,93
20Villa Santa Brígida 27 3 7 17 27 54 -27 16 0,59 19,75

Group 13

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Lorca Deportiva 28 18 6 4 63 23 +40 60 2,14 71,43
2Atlético Pulpileño 28 17 6 5 52 19 +33 57 2,04 67,86
3Mar Menor 28 16 8 4 52 19 +33 56 2,00 66,67
4Real Murcia II 28 16 6 6 51 28 +23 54 1,93 64,29
5Mazarrón FC 28 16 6 6 44 32 +12 54 1,93 64,29
6UCAM Murcia II 28 13 8 7 45 30 +15 47 1,68 55,95
7Lorca 28 12 10 6 37 28 +9 46 1,64 54,76
8SFC Minerva 28 10 12 6 46 38 +8 42 1,50 50,00
9Muleño 28 11 7 10 39 39 +0 40 1,43 47,62
10Los Garres 28 9 8 11 34 30 +4 35 1,25 41,67
11Deportiva Minera 28 8 9 11 39 47 -8 33 1,18 39,29
12EDMF Churra 28 8 9 11 31 42 -11 33 1,18 39,29
14El Palmar 28 9 4 15 26 51 -25 31 1,11 36,90
15Huércal Overa 28 7 9 12 29 34 -5 30 1,07 35,71
16Águilas 28 6 9 13 30 38 -8 27 0,96 32,14
17Cartagena II 28 6 8 14 28 49 -21 26 0,93 30,95
18Olímpico Totana 28 6 6 16 25 49 -24 24 0,86 28,57
19CAP Ciudad de Murcia 28 4 7 17 21 51 -30 19 0,68 22,62
20Plus Ultra 28 3 6 19 18 62 -44 15 0,54 17,86

Group 14

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Villanovense 28 21 3 4 56 19 +37 66 2,36 78,57
2CD Coria 28 21 2 5 54 23 +31 65 2,32 77,38
3Cacereño 27 19 5 3 63 20 +43 62 2,30 76,54
4Extremadura UD II 28 15 7 6 42 27 +15 52 1,86 61,90
5Moralo 28 15 7 6 53 32 +21 52 1,86 61,90
6Jerez 28 13 5 10 35 26 +9 44 1,57 52,38
7Trujillo 28 13 4 11 39 41 -2 43 1,54 51,19
8Arroyo 28 13 3 12 33 33 +0 42 1,50 50,00
9Aceuchal 27 12 5 10 41 37 +4 41 1,52 50,62
10Diocesano 28 11 7 10 48 34 +14 40 1,43 47,62
11Azuaga 28 11 6 11 36 35 +1 39 1,39 46,43
12Olivenza 28 11 4 13 39 52 -13 37 1,32 44,05
13Plasencia 28 10 5 13 29 38 -9 35 1,25 41,67
14Calamonte 28 9 7 12 36 44 -8 34 1,21 40,48
15Montijo 28 9 4 15 34 40 -6 31 1,11 36,90
16Miajadas 28 9 3 16 27 46 -19 30 1,07 35,71
17Fuente Cantos 28 8 5 15 29 47 -18 29 1,04 34,52
18Llerenense 28 5 8 15 22 38 -16 23 0,82 27,38
19RCP Valverdeño 28 3 6 19 19 56 -37 15 0,54 17,86
20Valdivia 28 1 4 23 18 65 -47 7 0,25 8,33

Group 15

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Mutilvera 27 18 4 5 57 27 +30 58 2,15 71,60
2San Juan 27 16 7 4 49 23 +26 55 2,04 67,90
3Beti Kozkor 27 14 10 3 42 27 +15 52 1,93 64,20
4Pamplona 27 14 8 5 36 18 +18 50 1,85 61,73
5Huarte 27 12 11 4 40 26 +14 47 1,74 58,02
6Peña Sport 27 12 9 6 44 35 +9 45 1,67 55,56
7Cirbonero 27 12 8 7 52 38 +14 44 1,63 54,32
8Txantrea 27 10 11 6 45 34 +11 41 1,52 50,62
9Burladés 27 9 10 8 31 34 -3 37 1,37 45,68
10Valle Egüés 27 9 8 10 45 41 +4 35 1,30 43,21
11Beti Onak 27 9 8 10 32 38 -6 35 1,30 43,21
12Corellano 27 9 5 13 29 42 -13 32 1,19 39,51
13Cortes 27 7 11 9 27 23 +4 32 1,19 39,51
14Murchante 27 7 10 10 27 30 -3 31 1,15 38,27
15Lourdes 27 8 6 13 28 37 -9 30 1,11 37,04
16Ardoi 27 9 3 15 29 39 -10 30 1,11 37,04
17Peña Azagresa 27 6 7 14 39 53 -14 25 0,93 30,86
18Subiza 27 6 6 15 34 49 -15 24 0,89 29,63
19Baztán 27 5 4 18 30 57 -27 19 0,70 23,46
20Fontellas 27 3 4 20 16 61 -45 13 0,48 16,05

Group 16

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1SD Logroñés 28 22 4 2 68 12 +56 70 2,50 83,33
2Varea 28 23 1 4 83 22 +61 70 2,50 83,33
3Casalarreina 28 19 4 5 59 26 +33 61 2,18 72,62
4Arnedo 28 18 6 4 55 30 +25 60 2,14 71,43
5UD Logroñés II 28 17 5 6 69 23 +46 56 2,00 66,67
6Anguiano 28 17 4 7 64 35 +29 55 1,96 65,48
7Náxara 28 16 4 8 71 37 +34 52 1,86 61,90
8Oyonesa 28 13 7 8 51 36 +15 46 1,64 54,76
9Calahorra II 28 14 4 10 49 38 +11 46 1,64 54,76
10Alfaro 28 12 4 12 54 41 +13 40 1,43 47,62
11River Ebro 28 8 9 11 42 47 -5 33 1,18 39,29
12Berceo 28 9 6 13 50 61 -11 33 1,18 39,29
13Pradejón 28 7 6 15 36 53 -17 27 0,96 32,14
14Vianés 28 6 9 13 30 47 -17 27 0,96 32,14
15Alberite 28 7 5 16 32 59 -27 26 0,93 30,95
16Comillas 28 5 9 14 32 61 -29 24 0,86 28,57
17Calasancio 28 6 4 18 20 65 -45 22 0,79 26,19
18La Calzada 28 5 4 19 25 56 -31 19 0,68 22,62
19Yagüe 28 4 4 20 20 73 -53 16 0,57 19,05
20Villegas 28 2 1 25 13 101 -88 7 0,25 8,33

Group 17

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Tarazona 28 20 5 3 58 20 +38 65 2,32 77,38
2Teruel 29 18 9 2 53 19 +34 63 2,17 72,41
3Brea 29 16 6 7 41 23 +18 54 1,86 62,07
4Real Zaragoza II 28 14 9 5 51 23 +28 51 1,82 60,71
5Cuarte 28 14 8 6 39 32 +7 50 1,79 59,52
6San Juan Mozarrifar 28 13 7 8 38 30 +8 46 1,64 54,76
7Borja 28 12 9 7 37 29 +8 45 1,61 53,57
8Illueca 28 10 13 5 42 37 +5 43 1,54 51,19
9Sariñena 29 12 7 10 36 32 +4 43 1,48 49,43
10Binéfar 29 10 11 8 34 30 +4 41 1,41 47,13
11Barbastro 29 10 9 10 35 33 +2 39 1,34 44,83
12Fraga 29 9 10 10 35 33 +2 37 1,28 42,53
13Utebo 29 8 8 13 37 41 -4 32 1,10 36,78
14Atlético Monzón 29 8 8 13 24 34 -10 32 1,10 36,78
15Robres 29 7 7 15 31 39 -8 28 0,97 32,18
16CDJ Tamarite 29 7 7 15 27 45 -18 28 0,97 32,18
17Calamocha 28 7 6 15 32 48 -16 27 0,96 32,14
18Belchite 97 29 5 11 13 21 35 -14 26 0,90 29,89
19Villanueva CF 29 5 9 15 23 48 -25 24 0,83 27,59
20Valdefierro 28 6 4 18 22 56 -34 22 0,79 26,19
21Almudévar 28 4 7 17 18 47 -29 19 0,68 22,62

Group 18

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Socuéllamos 28 17 10 1 50 15 +35 61 2,18 72,62
2Quintanar del Rey 28 15 9 4 44 22 +22 54 1,93 64,29
3Toledo 28 13 10 5 46 19 +27 49 1,75 58,33
4Guadalajara 27 14 6 7 32 18 +14 48 1,78 59,26
5Atlético Ibañés 27 12 11 4 40 22 +18 47 1,74 58,02
6Calvo Sotelo 28 13 7 8 39 24 +15 46 1,64 54,76
7Conquense 27 13 7 7 40 30 +10 46 1,70 56,79
8Tarancón 28 12 6 10 39 33 +6 42 1,50 50,00
9Albacete II 28 11 7 10 46 39 +7 40 1,43 47,62
10La Solana 28 10 9 9 26 25 +1 39 1,39 46,43
11Torrijos 28 10 7 11 33 39 -6 37 1,32 44,05
12Azuqueca 28 9 6 13 44 53 -9 33 1,18 39,29
13Villacañas 28 8 7 13 26 36 -10 31 1,11 36,90
14Manchego 28 8 7 13 28 29 -1 31 1,11 36,90
15La Roda 28 6 11 11 26 36 -10 29 1,04 34,52
16Almagro 28 7 6 15 24 47 -23 27 0,96 32,14
17Illescas 28 7 6 15 27 39 -12 27 0,96 32,14
18Pedroñeras 28 6 8 14 20 44 -24 26 0,93 30,95
19Madridejos 28 6 5 17 20 47 -27 23 0,82 27,38
20Almansa 27 5 7 15 27 60 -33 22 0,81 27,16

Skupina 2

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Lealtad 28 17 11 0 44 12 +32 62 2,21 73,81
2Llanera 28 18 5 5 48 26 +22 59 2,11 70,24
3Covadonga 28 16 9 3 65 33 +32 57 2,04 67,86
4Caudal 28 16 8 4 54 21 +33 56 2,00 66,67
5Tuilla 28 16 7 5 42 25 +17 55 1,96 65,48
6Llanes 28 14 6 8 47 30 +17 48 1,71 57,14
7Urraca 28 12 7 9 34 25 +9 43 1,54 51,19
8Gijón Industrial 28 10 9 9 42 36 +6 39 1,39 46,43
9L'Entregu 28 10 4 14 26 36 -10 34 1,21 40,48
10Condal 28 7 11 10 29 37 -8 32 1,14 38,10
11Praviano 28 8 8 12 37 42 -5 32 1,14 38,10
12Mosconia 28 7 10 11 29 33 -4 31 1,11 36,90
13Navarro 28 8 7 13 26 35 -9 31 1,11 36,90
14Lenense 28 6 11 11 28 48 -20 29 1,04 34,52
15Ceares 28 6 9 13 28 37 -9 27 0,96 32,14
16Real Avilés 28 4 13 11 34 50 -16 25 0,89 29,76
17Vallobín 28 5 10 13 19 32 -13 25 0,89 29,76
18San Martín 28 4 12 12 26 49 -23 24 0,86 28,57
19Colunga 28 5 8 15 25 53 -28 23 0,82 27,38
20Siero 28 3 11 14 25 48 -23 20 0,71 23,81

Skupina 3

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Laredo 28 20 5 3 60 24 +36 65 2,32 77,38
2Gimnástica Torrelavega 28 18 6 4 58 23 +35 60 2,14 71,43
3Racing Santander II 28 18 3 7 54 24 +30 57 2,04 67,86
4Tropezón 28 16 6 6 55 32 +23 54 1,93 64,29
5Cayón 28 14 9 5 54 23 +31 51 1,82 60,71
6Escobedo 28 14 7 7 48 32 +16 49 1,75 58,33
7Bezana 28 14 5 9 43 27 +16 47 1,68 55,95
8Barreda 28 13 5 10 35 41 -6 44 1,57 52,38
9Barquereño 28 9 9 10 35 37 -2 36 1,29 42,86
10Guarnizo 28 11 2 15 40 45 -5 35 1,25 41,67
11Siete Villas 28 8 10 10 32 31 +1 34 1,21 40,48
12Torina 28 9 7 12 36 42 -6 34 1,21 40,48
13Sámano 28 10 3 15 32 49 -17 33 1,18 39,29
14Selaya 28 9 5 14 21 41 -20 32 1,14 38,10
15Textil Escudo 28 8 3 17 31 49 -18 27 0,96 32,14
16Solares 28 6 8 14 23 41 -18 26 0,93 30,95
17Ribamontán al Mar 28 6 7 15 27 56 -29 25 0,89 29,76
18Vimenor 28 6 7 15 30 51 -21 25 0,89 29,76
19Alberic 28 6 7 15 33 50 -17 25 0,89 29,76
20Cartes 28 5 6 17 23 52 -29 21 0,75 25,00

Skupina 4

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Sestao River 28 16 8 4 52 24 +28 56 2,00 66,67
2Portugalete 28 16 8 4 48 22 +26 56 2,00 66,67
3Vitoria 28 16 7 5 35 14 +21 55 1,96 65,48
4Basconia 28 13 8 7 38 26 +12 47 1,68 55,95
5JD Somorrostro 28 13 7 8 38 27 +11 46 1,64 54,76
6Gernika 28 13 6 9 42 26 +16 45 1,61 53,57
7San Ignacio 28 9 12 7 38 29 +9 39 1,39 46,43
8Pasaia KE 28 10 9 9 27 27 +0 39 1,39 46,43
9Santutxu 28 9 12 7 26 26 +0 39 1,39 46,43
10Balmaseda 28 9 10 9 29 28 +1 37 1,32 44,05
11Sodupe 28 9 9 10 27 31 -4 36 1,29 42,86
12Santurtzi 28 8 12 8 21 27 -6 36 1,29 42,86
13Real Sociedad III 28 8 10 10 33 39 -6 34 1,21 40,48
14Beasain 28 7 12 9 31 31 +0 33 1,18 39,29
15Durango 28 7 8 13 33 35 -2 29 1,04 34,52
16Urduliz 28 7 7 14 20 26 -6 28 1,00 33,33
17Lagun Onak 28 4 14 10 19 32 -13 26 0,93 30,95
18Deusto 28 6 8 14 28 49 -21 26 0,93 30,95
19Tolosa 28 6 8 14 20 42 -22 26 0,93 30,95
20Ariznabarra 28 4 5 19 17 61 -44 17 0,61 20,24

Group 6

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Alcoyano 28 19 8 1 55 14 +41 65 2,32 77,38
2Alzira 28 15 9 4 36 21 +15 54 1,93 64,29
3Atzeneta 28 15 5 8 40 22 +18 50 1,79 59,52
4Villarreal III 28 13 9 6 46 29 +17 48 1,71 57,14
5Intercity 28 13 9 6 49 33 +16 48 1,71 57,14
6Saguntino 28 10 10 8 35 28 +7 40 1,43 47,62
7RC Catarroja 28 11 7 10 34 32 +2 40 1,43 47,62
8Eldense 28 11 7 10 36 27 +9 40 1,43 47,62
9Olímpic Xàtiva 28 10 9 9 30 29 +1 39 1,39 46,43
10Novelda 28 10 9 9 35 33 +2 39 1,39 46,43
11Roda 28 10 8 10 32 41 -9 38 1,36 45,24
12Jove Español 28 10 8 10 37 34 +3 38 1,36 45,24
13Crevillente 28 8 10 10 25 36 -11 34 1,21 40,48
14Hércules II 28 8 8 12 27 28 -1 32 1,14 38,10
15Elche II 28 7 9 12 26 32 -6 30 1,07 35,71
16Vilamarxant 28 8 5 15 37 54 -17 29 1,04 34,52
17Paterna 28 6 11 11 26 37 -11 29 1,04 34,52
18Acero 28 6 8 14 24 35 -11 26 0,93 30,95
19Silla 28 5 10 13 20 39 -19 25 0,89 29,76
20Benigànim 28 5 1 22 20 66 -46 16 0,57 19,05

Group 7

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Naval 28 16 5 7 44 22 +22 53 1,89 63,10
2Unión Adarve 28 14 5 9 43 35 +8 47 1,68 55,95
3Alcorcón II 28 12 11 5 40 26 +14 47 1,68 55,95
4RSD Alcalá 28 13 6 9 41 32 +9 45 1,61 53,57
5Trival Valderas 28 12 7 9 30 27 +3 43 1,54 51,19
6Leganés II 28 11 9 8 49 41 +8 42 1,50 50,00
7Móstoles 28 12 6 10 42 36 +6 42 1,50 50,00
8Pozuelo Alarcón 28 11 7 10 36 38 -2 40 1,43 47,62
9Rayo Vallecano II 28 10 9 9 47 44 +3 39 1,39 46,43
10Flat Earth 28 11 9 8 36 34 +2 39 1,39 46,43
11Santa Ana 28 11 5 12 42 46 -4 38 1,36 45,24
12Carabanchel 28 9 9 10 32 32 +0 36 1,29 42,86
13Atlético Pinto 28 8 11 9 40 38 +2 35 1,25 41,67
14Torrejón 28 9 8 11 27 32 -5 35 1,25 41,67
15El Álamo 28 9 7 12 36 42 -6 34 1,21 40,48
16Morata 28 8 10 10 29 37 -8 34 1,21 40,48
17San Fernando Henares 28 8 9 11 38 42 -4 33 1,18 39,29
18Paracuellos Antamira 28 8 9 11 35 38 -3 33 1,18 39,29
19AD Parla 28 4 10 14 30 50 -20 22 0,79 26,19
20Villaverde-Boetticher 28 3 10 15 16 41 -25 19 0,68 22,62

Group 8

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Zamora 28 23 4 1 63 15 +48 73 2,61 86,90
2Gimnástica Segoviana 29 23 1 5 57 20 +37 70 2,41 80,46
3Arandina 28 18 5 5 44 17 +27 59 2,11 70,24
4Numancia II 28 17 6 5 51 18 +33 57 2,04 67,86
5Burgos Promesas 29 16 7 6 45 21 +24 55 1,90 63,22
6Cristo Atlético 28 15 6 7 40 18 +22 51 1,82 60,71
7Atlético Astorga 28 15 5 8 46 26 +20 50 1,79 59,52
8Real Ávila 28 13 5 10 35 28 +7 44 1,57 52,38
9Salamanca II 29 12 6 11 37 39 -2 42 1,45 48,28
10Almazán 29 10 8 11 36 40 -4 38 1,31 43,68
11Real Burgos 29 10 6 13 36 39 -3 36 1,24 41,38
12Cultural Leonesa II 29 10 5 14 40 50 -10 35 1,21 40,23
13Bupolsa 29 10 4 15 26 33 -7 34 1,17 39,08
14Becerril Campos 28 9 5 14 30 46 -16 32 1,14 38,10
15UD Santa Marta 29 8 8 13 24 32 -8 32 1,10 36,78
16La Virgen del Camino 29 9 3 17 33 54 -21 30 1,03 34,48
17Atlético Tordesillas 28 5 10 13 27 40 -13 25 0,89 29,76
18La Bañeza 29 5 6 18 20 56 -36 21 0,72 24,14
19Mirandés II 29 3 11 15 24 54 -30 20 0,69 22,99
20Bembibre 28 4 7 17 17 40 -23 19 0,68 22,62
21La Granja 29 4 4 21 25 70 -45 16 0,55 18,39

Group 9

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Linares Deportivo 29 24 3 2 60 16 +44 75 2,59 86,21
2El Ejido 29 17 6 6 48 28 +20 57 1,97 65,52
3Motril 29 16 8 5 50 24 +26 56 1,93 64,37
4Real Jaén 29 17 5 7 54 25 +29 56 1,93 64,37
5Almería II 29 15 8 6 60 28 +32 53 1,83 60,92
6Ciudad de Torredonjimeno 29 14 8 7 53 33 +20 50 1,72 57,47
7Antequera 29 14 7 8 42 32 +10 49 1,69 56,32
8El Palo 29 13 9 7 44 37 +7 48 1,66 55,17
9Málaga II 29 11 6 12 41 37 +4 39 1,34 44,83
10Loja 29 9 10 10 49 55 -6 37 1,28 42,53
11Huétor Tájar 29 9 8 12 42 48 -6 35 1,21 40,23
12Mancha Real 29 7 14 8 25 29 -4 35 1,21 40,23
13Torreperogil 29 8 10 11 30 35 -5 34 1,17 39,08
14Maracena 29 6 12 11 33 41 -8 30 1,03 34,48
15Polideportivo Almería 29 6 11 12 35 49 -14 29 1,00 33,33
16Vélez 29 8 4 17 37 56 -19 28 0,97 32,18
17Huétor Vega 29 7 6 16 33 48 -15 27 0,93 31,03
18Melilla CD 29 5 8 16 21 64 -43 23 0,79 26,44
19Atlético Porcuna 29 5 5 19 21 48 -27 20 0,69 22,99
20Alhaurín 29 3 4 22 29 74 -45 13 0,45 14,94

Promotion Play-offs - Finals

2nd Phase Promotion Play-offs - Finals

Promotion Play-offs - Semi-finals

Hráči

Přidělili jsme body pro každou žlutou (1 bod), žlutou a červenou (2 body) a červenou kartu (3 body) pro účel vyhodnocení. Povšimněte si prosím, že to nepředstavuje žádné oficiální hodnocení.
Údaje ve výše uvedené tabulce jsou zobrazeny a vypočítány na základě zápasů z konečných etap Tercera Division.

Více/Méně

Zápasy s...Odehrané Celkový počet branek v zápase (branky týmu + branky soupeře)
Prům. více než 0.5více než 1.5více než 2.5více než 3.5více než 4.5
Alcorcón II 2 3,00 100,00% 100,00% 50,00% 50,00% 0,00%
Alcoyano 2 0,50 50,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Alzira 1 4,00 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 0,00%
Arandina 1 0,00 0,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Arnedo 1 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Arosa 1 3,00 100,00% 100,00% 100,00% 0,00% 0,00%
Atlético Pulpileño 2 1,00 50,00% 50,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Atzeneta 2 2,50 100,00% 50,00% 50,00% 50,00% 0,00%
Barco 1 4,00 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 0,00%
Basconia 1 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Beti Kozkor 2 3,50 100,00% 50,00% 50,00% 50,00% 50,00%
Brea 2 3,00 100,00% 100,00% 100,00% 0,00% 0,00%
Cacereño 2 1,50 100,00% 50,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Casalarreina 1 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Caudal 2 1,50 100,00% 50,00% 0,00% 0,00% 0,00%
CD Coria 1 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Ciudad de Lucena 2 3,50 100,00% 100,00% 50,00% 50,00% 50,00%
Compostela 2 3,00 100,00% 100,00% 50,00% 50,00% 0,00%
Covadonga 2 3,50 100,00% 100,00% 50,00% 50,00% 50,00%
El Ejido 2 3,50 100,00% 100,00% 50,00% 50,00% 50,00%
Europa 1 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Extremadura UD II 1 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Felanitx 1 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Gimnástica Segoviana 2 1,50 50,00% 50,00% 50,00% 0,00% 0,00%
Gimnástica Torrelavega 2 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Guadalajara 2 1,50 50,00% 50,00% 50,00% 0,00% 0,00%
Ibiza Islas Pitiusas 1 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Intercity 1 0,00 0,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
L'Hospitalet 2 1,00 50,00% 50,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Laredo 2 3,00 100,00% 100,00% 50,00% 50,00% 0,00%
Lealtad 1 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Linares Deportivo 1 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Llanera 1 5,00 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 100,00%
Lorca Deportiva 2 1,00 50,00% 50,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Mallorca II 2 2,00 100,00% 50,00% 50,00% 0,00% 0,00%
Mar Menor 1 0,00 0,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Marino 1 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Mazarrón FC 1 0,00 0,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Motril 1 5,00 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 100,00%
Mutilvera 2 0,50 50,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Naval 2 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Numancia II 1 3,00 100,00% 100,00% 100,00% 0,00% 0,00%
Ourense CF 2 2,50 100,00% 100,00% 50,00% 0,00% 0,00%
Pamplona 1 0,00 0,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Poblense 2 2,50 100,00% 100,00% 50,00% 0,00% 0,00%
Portugalete 2 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Quintanar del Rey 1 3,00 100,00% 100,00% 100,00% 0,00% 0,00%
Racing Santander II 1 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Real Betis II 2 4,50 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 50,00%
Real Jaén 2 1,50 100,00% 50,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Real Zaragoza II 1 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
RSD Alcalá 1 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
San Juan 1 6,00 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 100,00%
Sant Andreu 1 0,00 0,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
SD Logroñés 2 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Sestao River 2 0,50 50,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Socuéllamos 2 0,50 50,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Tamaraceite 2 2,00 100,00% 50,00% 50,00% 0,00% 0,00%
Tarazona 2 2,00 100,00% 50,00% 50,00% 0,00% 0,00%
Tenisca 1 4,00 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 0,00%
Terrassa 2 1,50 100,00% 50,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Teruel 1 3,00 100,00% 100,00% 100,00% 0,00% 0,00%
Toledo 1 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Tropezón 1 4,00 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 0,00%
UD San Fernando 2 3,50 100,00% 100,00% 100,00% 50,00% 0,00%
Unión Adarve 1 4,00 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 0,00%
Utrera 1 4,00 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 0,00%
Varea 2 1,50 100,00% 50,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Villanovense 2 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Vitoria 1 0,00 0,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Xerez Deportivo 1 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Zamora 2 3,00 100,00% 100,00% 100,00% 0,00% 0,00%
Ligový Průměr    84,03% 59,03% 34,03% 20,14% 7,64%
Zápasy s...Odehrané Celkový počet branek v zápase (branky týmu + branky soupeře)
Prům. více než 0.5více než 1.5více než 2.5více než 3.5více než 4.5
Alcoyano 2 0,50 50,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Alzira 1 4,00 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 0,00%
Atlético Pulpileño 1 0,00 0,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
CD Coria 1 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Ciudad de Lucena 1 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Compostela 2 3,00 100,00% 100,00% 50,00% 50,00% 0,00%
Covadonga 1 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
El Ejido 2 3,50 100,00% 100,00% 50,00% 50,00% 50,00%
Gimnástica Segoviana 1 0,00 0,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Gimnástica Torrelavega 1 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Ibiza Islas Pitiusas 1 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
L'Hospitalet 2 1,00 50,00% 50,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Laredo 2 3,00 100,00% 100,00% 50,00% 50,00% 0,00%
Lealtad 2 0,50 50,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Linares Deportivo 1 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Llanera 1 5,00 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 100,00%
Lorca Deportiva 2 1,00 50,00% 50,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Marino 2 0,50 50,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Mutilvera 2 0,50 50,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Naval 2 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Ourense CF 1 3,00 100,00% 100,00% 100,00% 0,00% 0,00%
Poblense 2 2,50 100,00% 100,00% 50,00% 0,00% 0,00%
Portugalete 2 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Quintanar del Rey 1 3,00 100,00% 100,00% 100,00% 0,00% 0,00%
Real Betis II 2 4,50 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 50,00%
San Juan 1 6,00 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 100,00%
SD Logroñés 2 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Sestao River 1 0,00 0,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Socuéllamos 2 0,50 50,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Tarazona 2 2,00 100,00% 50,00% 50,00% 0,00% 0,00%
Tenisca 1 4,00 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 0,00%
Terrassa 1 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Teruel 1 3,00 100,00% 100,00% 100,00% 0,00% 0,00%
UD San Fernando 1 3,00 100,00% 100,00% 100,00% 0,00% 0,00%
Unión Adarve 1 4,00 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 0,00%
Varea 1 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Villanovense 2 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Zamora 2 3,00 100,00% 100,00% 100,00% 0,00% 0,00%
Ligový Průměr    82,89% 59,21% 35,53% 19,74% 7,89%
Zápasy s...Odehrané Celkový počet branek v zápase (branky týmu + branky soupeře)
Prům. více než 0.5více než 1.5více než 2.5více než 3.5více než 4.5
Alcorcón II 2 3,00 100,00% 100,00% 50,00% 50,00% 0,00%
Arandina 1 0,00 0,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Arnedo 1 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Arosa 1 3,00 100,00% 100,00% 100,00% 0,00% 0,00%
Atlético Pulpileño 1 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Atzeneta 2 2,50 100,00% 50,00% 50,00% 50,00% 0,00%
Barco 1 4,00 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 0,00%
Basconia 1 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Beti Kozkor 2 3,50 100,00% 50,00% 50,00% 50,00% 50,00%
Brea 2 3,00 100,00% 100,00% 100,00% 0,00% 0,00%
Cacereño 2 1,50 100,00% 50,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Casalarreina 1 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Caudal 2 1,50 100,00% 50,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Ciudad de Lucena 1 5,00 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 100,00%
Covadonga 1 5,00 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 100,00%
Europa 1 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Extremadura UD II 1 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Felanitx 1 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Gimnástica Segoviana 1 3,00 100,00% 100,00% 100,00% 0,00% 0,00%
Gimnástica Torrelavega 1 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Guadalajara 2 1,50 50,00% 50,00% 50,00% 0,00% 0,00%
Intercity 1 0,00 0,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Mallorca II 2 2,00 100,00% 50,00% 50,00% 0,00% 0,00%
Mar Menor 1 0,00 0,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Mazarrón FC 1 0,00 0,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Motril 1 5,00 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 100,00%
Numancia II 1 3,00 100,00% 100,00% 100,00% 0,00% 0,00%
Ourense CF 1 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Pamplona 1 0,00 0,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Racing Santander II 1 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Real Jaén 2 1,50 100,00% 50,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Real Zaragoza II 1 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
RSD Alcalá 1 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Sant Andreu 1 0,00 0,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Sestao River 1 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Tamaraceite 2 2,00 100,00% 50,00% 50,00% 0,00% 0,00%
Terrassa 1 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Toledo 1 1,00 100,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Tropezón 1 4,00 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 0,00%
UD San Fernando 1 4,00 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 0,00%
Utrera 1 4,00 100,00% 100,00% 100,00% 100,00% 0,00%
Varea 1 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Vitoria 1 0,00 0,00% 0,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Xerez Deportivo 1 2,00 100,00% 100,00% 0,00% 0,00% 0,00%
Ligový Průměr    82,95% 61,36% 31,82% 19,32% 7,95%
Údaje ve výše uvedené tabulce jsou zobrazeny a vypočítány na základě zápasů z konečných etap Tercera Division.

Průměrné Skóre

  Průměr branek celkem Průměr branek doma Prům. branek jako hostující Pld
Skórovaný PřipouštěnýCelkemSkórovanýPřipouštěnýCelkemSkórovanýPřipouštěnýCelkem
San Juan 2,00 4,00 6,00 2,00 4,00 6,00 0,00 0,00 0,00 1
Unión Adarve 1,00 3,00 4,00 1,00 3,00 4,00 0,00 0,00 0,00 1
Arandina 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1
Arosa 1,00 2,00 3,00 0,00 0,00 0,00 1,00 2,00 3,00 1
Atlético Pulpileño 0,50 0,50 1,00 0,00 0,00 0,00 1,00 1,00 2,00 2
Tarazona 2,00 0,00 2,00 2,00 0,00 2,00 0,00 0,00 0,00 2
Cacereño 1,00 0,50 1,50 0,00 0,00 0,00 1,00 0,50 1,50 2
Caudal 0,50 1,00 1,50 0,00 0,00 0,00 0,50 1,00 1,50 2
Alcoyano 0,00 0,50 0,50 0,00 0,50 0,50 0,00 0,00 0,00 2
Arnedo 0,00 2,00 2,00 0,00 0,00 0,00 0,00 2,00 2,00 1
Naval 1,00 1,00 2,00 1,00 1,00 2,00 0,00 0,00 0,00 2
Basconia 0,00 1,00 1,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1,00 1,00 1
Brea 1,00 2,00 3,00 0,00 0,00 0,00 1,00 2,00 3,00 2
CD Coria 0,00 1,00 1,00 0,00 1,00 1,00 0,00 0,00 0,00 1
Covadonga 2,50 1,00 3,50 2,00 0,00 2,00 3,00 2,00 5,00 2
Guadalajara 1,00 0,50 1,50 0,00 0,00 0,00 1,00 0,50 1,50 2
Laredo 2,50 0,50 3,00 2,50 0,50 3,00 0,00 0,00 0,00 2
Lealtad 0,00 1,00 1,00 0,00 1,00 1,00 0,00 0,00 0,00 1
SD Logroñés 1,50 0,50 2,00 1,50 0,50 2,00 0,00 0,00 0,00 2
Marino 0,00 1,00 1,00 0,00 1,00 1,00 0,00 0,00 0,00 1
Numancia II 1,00 2,00 3,00 0,00 0,00 0,00 1,00 2,00 3,00 1
Pamplona 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1
Quintanar del Rey 1,00 2,00 3,00 1,00 2,00 3,00 0,00 0,00 0,00 1
Teruel 1,00 2,00 3,00 1,00 2,00 3,00 0,00 0,00 0,00 1
Tropezón 1,00 3,00 4,00 0,00 0,00 0,00 1,00 3,00 4,00 1
Vitoria 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1
Europa 0,00 1,00 1,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1,00 1,00 1
L'Hospitalet 0,50 0,50 1,00 0,50 0,50 1,00 0,00 0,00 0,00 2
Villanovense 1,50 0,50 2,00 1,50 0,50 2,00 0,00 0,00 0,00 2
Portugalete 1,00 0,00 1,00 1,00 0,00 1,00 0,00 0,00 0,00 2
Gimnástica Segoviana 0,50 1,00 1,50 0,00 0,00 0,00 1,00 2,00 3,00 2
Lorca Deportiva 0,50 0,50 1,00 0,50 0,50 1,00 0,00 0,00 0,00 2
Ciudad de Lucena 1,00 2,50 3,50 1,00 1,00 2,00 1,00 4,00 5,00 2
Motril 2,00 3,00 5,00 0,00 0,00 0,00 2,00 3,00 5,00 1
Mallorca II 1,00 1,00 2,00 0,00 0,00 0,00 1,00 1,00 2,00 2
Real Betis II 3,50 1,00 4,50 3,50 1,00 4,50 0,00 0,00 0,00 2
Real Jaén 1,00 0,50 1,50 0,00 0,00 0,00 1,00 0,50 1,50 2
Gimnástica Torrelavega 0,50 1,50 2,00 1,00 1,00 2,00 0,00 2,00 2,00 2
Real Zaragoza II 0,00 1,00 1,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1,00 1,00 1
RSD Alcalá 1,00 1,00 2,00 0,00 0,00 0,00 1,00 1,00 2,00 1
Compostela 2,00 1,00 3,00 2,00 1,00 3,00 0,00 0,00 0,00 2
Sestao River 0,00 0,50 0,50 0,00 0,00 0,00 0,00 1,00 1,00 2
Tenisca 0,00 4,00 4,00 0,00 4,00 4,00 0,00 0,00 0,00 1
Terrassa 1,00 0,50 1,50 1,00 0,00 1,00 1,00 1,00 2,00 2
Toledo 0,00 1,00 1,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1,00 1,00 1
Alzira 1,00 3,00 4,00 1,00 3,00 4,00 0,00 0,00 0,00 1
Mutilvera 0,50 0,00 0,50 0,50 0,00 0,50 0,00 0,00 0,00 2
Poblense 1,50 1,00 2,50 1,50 1,00 2,50 0,00 0,00 0,00 2
Socuéllamos 0,50 0,00 0,50 0,50 0,00 0,50 0,00 0,00 0,00 2
Sant Andreu 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1
Zamora 2,00 1,00 3,00 2,00 1,00 3,00 0,00 0,00 0,00 2
Racing Santander II 1,00 1,00 2,00 0,00 0,00 0,00 1,00 1,00 2,00 1
Felanitx 1,00 1,00 2,00 0,00 0,00 0,00 1,00 1,00 2,00 1
Mar Menor 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1
Varea 1,00 0,50 1,50 1,00 0,00 1,00 1,00 1,00 2,00 2
Linares Deportivo 0,00 1,00 1,00 0,00 1,00 1,00 0,00 0,00 0,00 1
Alcorcón II 2,00 1,00 3,00 0,00 0,00 0,00 2,00 1,00 3,00 2
Casalarreina 0,00 1,00 1,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1,00 1,00 1
El Ejido 2,00 1,50 3,50 2,00 1,50 3,50 0,00 0,00 0,00 2
Barco 1,00 3,00 4,00 0,00 0,00 0,00 1,00 3,00 4,00 1
Utrera 1,00 3,00 4,00 0,00 0,00 0,00 1,00 3,00 4,00 1
UD San Fernando 2,50 1,00 3,50 1,00 2,00 3,00 4,00 0,00 4,00 2
Llanera 2,00 3,00 5,00 2,00 3,00 5,00 0,00 0,00 0,00 1
Extremadura UD II 0,00 2,00 2,00 0,00 0,00 0,00 0,00 2,00 2,00 1
Xerez Deportivo 1,00 1,00 2,00 0,00 0,00 0,00 1,00 1,00 2,00 1
Ourense CF 1,50 1,00 2,50 2,00 1,00 3,00 1,00 1,00 2,00 2
Beti Kozkor 2,00 1,50 3,50 0,00 0,00 0,00 2,00 1,50 3,50 2
Tamaraceite 1,50 0,50 2,00 0,00 0,00 0,00 1,50 0,50 2,00 2
Atzeneta 2,00 0,50 2,50 0,00 0,00 0,00 2,00 0,50 2,50 2
Ibiza Islas Pitiusas 0,00 1,00 1,00 0,00 1,00 1,00 0,00 0,00 0,00 1
Mazarrón FC 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1
Intercity 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1
Údaje ve výše uvedené tabulce jsou zobrazeny a vypočítány na základě zápasů z konečných etap Tercera Division.

Fotbalové statistiky pro Tercera Division jsou pravidelně aktualizovány v závislosti na odehraných zápasech a zpracovaných výsledcích. Statistické údaje jsou prezentovány způsobem, díky kterému lze snadno rozpoznat trendy a pravděpodobnosti výsledků budoucích fotbalových zápasů, což systém SoccerStats247 používá k vytváření předpovědí pro Tercera Division. V sekci Předpovědi jsou každodenní tipy, kde náš algoritmus poukazuje na pravděpodobné výsledky pro různé trhy a vyvíjí se s každým dalším přidaným zápasem a fotbalovými statistikami.

Sezóny