soccerstats247.com



Tercera Division 2020/2021

Tercera Division je fotbalovou soutěží hranou v Španělsko. Sezóna 2020/2021 představuje nejlepší týmy soutěžící o titul mistrů v etapách několika kol (např. přípravné, skupinové, vyřazovací). Mezi fotbalové týmy hrající v Tercera Division patří Vitoria, Atlético Paso, Ceuta, Jerez. Podívejte se níže na nejnovější utkání a výsledky, hodnocení, předběžné a vyřazovací fáze, fotbalové trendy a hráče s největším počtem gólů či trestů v Tercera Division, spolu s dalšími různými statistikami jako jsou over/under, čistý štít / bez bodu, průměr skóre nebo bodová sekvence.


Skupina A

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Montijo 20 15 4 1 34 5 +29 49 2,45 81,67
2CD Coria 20 14 3 3 36 14 +22 45 2,25 75,00
3Moralo 20 12 6 2 28 9 +19 42 2,10 70,00
4Extremadura UD II 20 9 5 6 28 17 +11 32 1,60 53,33
5Plasencia 20 7 9 4 27 14 +13 30 1,50 50,00
6Aceuchal 20 7 5 8 22 25 -3 26 1,30 43,33
7Calamonte 20 5 8 7 23 25 -2 23 1,15 38,33
8Chinato 20 4 3 13 17 32 -15 15 0,75 25,00
9Campanario 20 4 3 13 13 35 -22 15 0,75 25,00
10Valdivia 20 3 4 13 14 44 -30 13 0,65 21,67
11Lobón 20 2 6 12 10 32 -22 12 0,60 20,00

Skupina B

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Cacereño 20 16 2 2 43 9 +34 50 2,50 83,33
2Diocesano 20 13 5 2 37 12 +25 44 2,20 73,33
3Jerez 20 11 3 6 23 16 +7 36 1,80 60,00
4Miajadas 20 7 7 6 21 19 +2 28 1,40 46,67
5Arroyo 20 7 4 9 15 24 -9 25 1,25 41,67
6Azuaga 20 5 8 7 18 25 -7 23 1,15 38,33
7Llerenense 20 5 7 8 14 26 -12 22 1,10 36,67
8Trujillo 20 4 7 9 25 28 -3 19 0,95 31,67
9RCP Valverdeño 20 5 4 11 13 33 -20 19 0,95 31,67
10Olivenza 20 3 9 8 20 26 -6 18 0,90 30,00
11Fuente Cantos 20 4 4 12 18 29 -11 16 0,80 26,67

Skupina A

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Teruel 22 15 4 3 34 11 +23 49 2,23 74,24
2Huesca II 22 13 6 3 36 18 +18 45 2,05 68,18
3Belchite 97 22 8 11 3 22 9 +13 35 1,59 53,03
4Real Zaragoza II 22 8 10 4 32 14 +18 34 1,55 51,52
5Illueca 22 9 7 6 23 16 +7 34 1,55 51,52
6Binéfar 22 8 8 6 29 17 +12 32 1,45 48,48
7Atlético Monzón 22 7 10 5 26 19 +7 31 1,41 46,97
8Cariñena 22 7 6 9 21 23 -2 27 1,23 40,91
9CDJ Tamarite 22 6 7 9 19 29 -10 25 1,14 37,88
10Valdefierro 22 6 4 12 20 36 -16 22 1,00 33,33
11Fraga 22 5 7 10 17 21 -4 22 1,00 33,33
12San Juan Mozarrifar 22 0 0 22 0 66 -66 0 0,00 0,00

Skupina B

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Brea 22 12 6 4 34 12 +22 42 1,91 63,64
2Cuarte 22 11 6 5 32 21 +11 39 1,77 59,09
3Utebo 22 9 10 3 21 15 +6 37 1,68 56,06
4Barbastro 22 9 9 4 27 18 +9 36 1,64 54,55
5Borja 22 8 7 7 29 23 +6 31 1,41 46,97
6Calamocha 22 7 9 6 24 19 +5 30 1,36 45,45
7Sariñena 22 8 5 9 36 36 +0 29 1,32 43,94
8Épila 22 5 11 6 23 23 +0 26 1,18 39,39
9Robres 22 6 8 8 23 31 -8 26 1,18 39,39
10Almudévar 22 4 10 8 17 32 -15 22 1,00 33,33
11Villanueva CF 22 4 6 12 16 39 -23 18 0,82 27,27
12Sabiñánigo 22 3 5 14 24 37 -13 14 0,64 21,21

Group 6

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Acero 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0
2Alzira 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0
3Benicarló 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0
4Paterna 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0
5RC Catarroja 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0
6Roda 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0
7Saguntino 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0
8Silla 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0
9Torrent 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0
10Vilamarxant 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0
11Villarreal III 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0

Skupina A

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Alzira 20 10 8 2 29 12 +17 38 1,90 63,33
2Roda 20 9 8 3 28 16 +12 35 1,75 58,33
3Saguntino 20 7 10 3 30 27 +3 31 1,55 51,67
4Villarreal III 20 6 12 2 32 18 +14 30 1,50 50,00
5Silla 20 5 10 5 20 21 -1 25 1,25 41,67
6RC Catarroja 20 5 8 7 16 19 -3 23 1,15 38,33
7Benicarló 20 4 10 6 22 21 +1 22 1,10 36,67
8Torrent 20 4 9 7 17 25 -8 21 1,05 35,00
9Acero 20 4 8 8 18 25 -7 20 1,00 33,33
10Paterna 20 3 11 6 14 25 -11 20 1,00 33,33
11Vilamarxant 20 3 6 11 13 30 -17 15 0,75 25,00

Skupina B

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Eldense 18 12 5 1 30 11 +19 41 2,28 75,93
2Elche II 18 11 5 2 33 17 +16 38 2,11 70,37
3Intercity 18 10 7 1 30 8 +22 37 2,06 68,52
4Olímpic Xàtiva 18 7 4 7 22 24 -2 25 1,39 46,30
5Benigànim 18 5 5 8 14 30 -16 20 1,11 37,04
6Jove Español 18 5 4 9 17 23 -6 19 1,06 35,19
7Crevillente 18 5 4 9 17 24 -7 19 1,06 35,19
8Hércules II 18 4 6 8 13 17 -4 18 1,00 33,33
9Villajoyosa 18 4 5 9 17 27 -10 17 0,94 31,48
10Novelda 18 3 3 12 15 27 -12 12 0,67 22,22

Skupina A

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Cristo Atlético 20 14 2 4 29 11 +18 44 2,20 73,33
2Atlético Astorga 20 10 5 5 26 11 +15 35 1,75 58,33
3Cultural Leonesa II 20 9 8 3 25 18 +7 35 1,75 58,33
4La Virgen del Camino 20 8 7 5 22 18 +4 31 1,55 51,67
5Atlético Tordesillas 20 7 5 8 21 22 -1 26 1,30 43,33
6Bembibre 20 6 8 6 17 20 -3 26 1,30 43,33
7La Bañeza 20 6 7 7 23 23 +0 25 1,25 41,67
8Salamanca II 20 4 10 6 17 26 -9 22 1,10 36,67
9UD Santa Marta 20 5 6 9 14 17 -3 21 1,05 35,00
10Peñaranda 20 4 4 12 13 28 -15 16 0,80 26,67
11Becerril Campos 20 3 6 11 10 23 -13 15 0,75 25,00

Skupina B

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Gimnástica Segoviana 22 18 3 1 54 10 +44 57 2,59 86,36
2Burgos Promesas 22 11 7 4 33 15 +18 40 1,82 60,61
3Numancia II 22 12 3 7 40 34 +6 39 1,77 59,09
4Arandina 22 10 6 6 41 31 +10 36 1,64 54,55
5Mirandés II 22 8 9 5 30 21 +9 33 1,50 50,00
6Real Ávila 22 9 4 9 25 23 +2 31 1,41 46,97
7Almazán 22 9 4 9 26 31 -5 31 1,41 46,97
8Colegios Diocesanos 22 7 2 13 19 42 -23 23 1,05 34,85
9La Granja 22 6 4 12 24 30 -6 22 1,00 33,33
10Real Burgos 22 4 7 11 18 37 -19 19 0,86 28,79
11Cultural Cebrereña 22 5 4 13 18 36 -18 19 0,86 28,79
12Bupolsa 22 4 5 13 17 35 -18 17 0,77 25,76

Skupina A

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Bergantiños 22 14 6 2 37 16 +21 48 2,18 72,73
2Polvorín 22 12 6 4 34 17 +17 42 1,91 63,64
3Somozas 22 12 5 5 41 21 +20 41 1,86 62,12
4Villalbés 22 12 4 6 34 26 +8 40 1,82 60,61
5Deportivo La Coruña II 22 9 5 8 41 27 +14 32 1,45 48,48
6Silva 22 7 9 6 21 20 +1 30 1,36 45,45
7Arzúa 22 7 8 7 32 23 +9 29 1,32 43,94
8Viveiro 22 8 4 10 25 39 -14 28 1,27 42,42
9Agrupación Estudiantil 22 4 8 10 27 45 -18 20 0,91 30,30
10As Pontes 22 4 7 11 18 40 -22 19 0,86 28,79
11Fisterra 22 4 5 13 22 35 -13 17 0,77 25,76
12Paiosaco 22 1 9 12 16 39 -23 12 0,55 18,18

Skupina B

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Arenteiro 22 13 8 1 33 13 +20 47 2,14 71,21
2Arosa 22 11 8 3 27 14 +13 41 1,86 62,12
3Alondras 22 9 10 3 31 15 +16 37 1,68 56,06
4Estradense 22 8 7 7 35 34 +1 31 1,41 46,97
5Choco 22 8 7 7 28 22 +6 31 1,41 46,97
6Rápido Bouzas 22 8 7 7 25 25 +0 31 1,41 46,97
7Barco 22 8 6 8 26 27 -1 30 1,36 45,45
8Ourense CF 22 8 4 10 33 29 +4 28 1,27 42,42
9Umia 22 7 5 10 24 36 -12 26 1,18 39,39
10UD Ourense 22 7 4 11 25 32 -7 25 1,14 37,88
11Atios 22 4 8 10 18 32 -14 20 0,91 30,30
12Pontellas 22 1 6 15 12 38 -26 9 0,41 13,64

Skupina A

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Real Murcia II 20 13 5 2 36 14 +22 44 2,20 73,33
2Águilas 20 13 5 2 43 8 +35 44 2,20 73,33
3Atlético Pulpileño 20 12 7 1 30 11 +19 43 2,15 71,67
4Los Garres 20 7 6 7 22 21 +1 27 1,35 45,00
5Bullense 20 7 6 7 23 25 -2 27 1,35 45,00
6UCAM Murcia II 20 6 8 6 28 23 +5 26 1,30 43,33
7Olímpico Totana 20 6 5 9 17 23 -6 23 1,15 38,33
8El Palmar 20 5 7 8 26 28 -2 22 1,10 36,67
9SFC Minerva 20 6 2 12 24 36 -12 20 1,00 33,33
10EDMF Churra 20 4 4 12 17 36 -19 16 0,80 26,67
11Plus Ultra 20 2 3 15 11 52 -41 9 0,45 15,00

Skupina B

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Mar Menor 20 13 4 3 27 12 +15 43 2,15 71,67
3Racing Murcia 20 10 7 3 25 9 +16 37 1,85 61,67
4La Unión Atlético 20 10 6 4 33 19 +14 36 1,80 60,00
5Cartagena II 20 9 5 6 30 27 +3 32 1,60 53,33
6Mazarrón FC 20 7 5 8 21 19 +2 26 1,30 43,33
7Deportiva Minera 20 5 9 6 18 20 -2 24 1,20 40,00
8Huércal Overa 20 6 4 10 17 27 -10 22 1,10 36,67
9CAP Ciudad de Murcia 20 5 6 9 13 18 -5 21 1,05 35,00
10Muleño 20 4 4 12 18 31 -13 16 0,80 26,67
11Lorca 20 1 1 18 9 57 -48 4 0,20 6,67

Skupina A

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Alfaro 20 14 3 3 35 14 +21 45 2,25 75,00
2Anguiano 20 13 5 2 32 11 +21 44 2,20 73,33
3Varea 20 12 5 3 48 12 +36 41 2,05 68,33
4Arnedo 20 11 3 6 30 17 +13 36 1,80 60,00
5La Calzada 20 8 3 9 30 26 +4 27 1,35 45,00
6Oyonesa 20 7 4 9 24 22 +2 25 1,25 41,67
7Berceo 20 7 3 10 26 36 -10 24 1,20 40,00
8Vianés 20 5 8 7 18 22 -4 23 1,15 38,33
9Agoncillo 20 6 4 10 29 36 -7 22 1,10 36,67
10Comillas 20 6 2 12 19 34 -15 20 1,00 33,33
11Villegas 20 0 2 18 7 68 -61 2 0,10 3,33

Skupina B

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Racing Rioja 20 14 3 3 46 14 +32 45 2,25 75,00
2UD Logroñés II 20 11 6 3 31 18 +13 39 1,95 65,00
3Náxara 20 11 6 3 43 22 +21 39 1,95 65,00
4Calahorra II 20 9 8 3 30 14 +16 35 1,75 58,33
5Yagüe 20 9 4 7 30 22 +8 31 1,55 51,67
6Casalarreina 20 8 3 9 27 26 +1 27 1,35 45,00
7River Ebro 20 6 6 8 19 26 -7 24 1,20 40,00
8Tedeón 20 6 4 10 16 30 -14 22 1,10 36,67
9Pradejón 20 3 7 10 21 35 -14 16 0,80 26,67
10Calasancio 20 3 4 13 12 43 -31 13 0,65 21,67
11Alberite 20 2 5 13 14 39 -25 11 0,55 18,33

Skupina A

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Ceares 20 13 5 2 29 16 +13 44 2,20 73,33
2Real Avilés 20 12 4 4 33 13 +20 40 2,00 66,67
3Llanera 20 11 5 4 38 28 +10 38 1,90 63,33
4Caudal 20 11 5 4 36 18 +18 38 1,90 63,33
5Gijón Industrial 20 7 6 7 34 27 +7 27 1,35 45,00
6Lenense 20 8 1 11 24 27 -3 25 1,25 41,67
7Praviano 20 7 3 10 23 28 -5 24 1,20 40,00
8Navarro 20 6 4 10 18 26 -8 22 1,10 36,67
9Mosconia 20 5 5 10 15 28 -13 20 1,00 33,33
10Vallobín 20 5 2 13 14 32 -18 17 0,85 28,33
11Avilés Stadium 20 2 6 12 12 33 -21 12 0,60 20,00

Skupina B

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1L'Entregu 18 13 1 4 32 13 +19 40 2,22 74,07
2San Martín 18 9 6 3 31 21 +10 33 1,83 61,11
3Llanes 18 9 5 4 29 16 +13 32 1,78 59,26
4Tuilla 18 7 6 5 25 19 +6 27 1,50 50,00
5Real Titánico 18 6 5 7 19 25 -6 23 1,28 42,59
6Urraca 18 5 7 6 9 12 -3 22 1,22 40,74
7Condal 18 5 7 6 13 19 -6 22 1,22 40,74
8Colunga 18 5 5 8 11 17 -6 20 1,11 37,04
9Siero 18 4 3 11 12 23 -11 15 0,83 27,78
10Valdesoto 18 3 3 12 10 26 -16 12 0,67 22,22

Skupina A

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Tropezón 20 12 7 1 40 19 +21 43 2,15 71,67
2Gimnástica Torrelavega 20 10 7 3 42 20 +22 37 1,85 61,67
3Escobedo 20 11 4 5 27 17 +10 37 1,85 61,67
4Vimenor 20 9 5 6 29 20 +9 32 1,60 53,33
5Cartes 20 8 5 7 23 22 +1 29 1,45 48,33
6Selaya 20 9 2 9 24 32 -8 29 1,45 48,33
7Castro 20 8 3 9 20 23 -3 27 1,35 45,00
8Torina 20 5 5 10 21 31 -10 20 1,00 33,33
9Guarnizo 20 4 7 9 18 30 -12 19 0,95 31,67
10Barreda 20 5 4 11 18 33 -15 19 0,95 31,67
11Solares 20 1 7 12 9 24 -15 10 0,50 16,67

Skupina B

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Cayón 20 16 3 1 47 14 +33 51 2,55 85,00
2Racing Santander II 20 14 4 2 45 16 +29 46 2,30 76,67
3Siete Villas 20 13 3 4 30 15 +15 42 2,10 70,00
4Sámano 20 11 4 5 33 20 +13 37 1,85 61,67
5Textil Escudo 20 9 6 5 27 17 +10 33 1,65 55,00
6Alberic 20 5 5 10 27 30 -3 20 1,00 33,33
7Rinconeda Polanco 20 5 4 11 19 37 -18 19 0,95 31,67
8Revilla 20 4 5 11 21 36 -15 17 0,85 28,33
9Bezana 20 4 4 12 14 40 -26 16 0,80 26,67
10Barquereño 20 4 3 13 17 33 -16 15 0,75 25,00
11Ribamontán al Mar 20 3 3 14 12 34 -22 12 0,60 20,00

Group 7

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Complutense 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0
2Flat Earth 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0
3Morata 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0
4Paracuellos Antamira 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0
5Pozuelo Alarcón 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0
6RSD Alcalá 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0
7Rayo Vallecano II 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0
8San Fernando Henares 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0
9Santa Ana 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0
10Torrejón 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0
11Unión Adarve 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0
12Villanueva Pardillo 0 0 0 0 0 0 +0 0 0 0

Skupina A

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Unión Adarve 22 13 5 4 41 17 +24 44 2,00 66,67
2Morata 22 11 7 4 36 20 +16 40 1,82 60,61
3Rayo Vallecano II 22 10 8 4 35 27 +8 38 1,73 57,58
4Pozuelo Alarcón 22 11 5 6 33 20 +13 38 1,73 57,58
5Flat Earth 22 9 6 7 19 18 +1 33 1,50 50,00
6Torrejón 22 7 11 4 32 17 +15 32 1,45 48,48
7Complutense 22 8 6 8 22 22 +0 30 1,36 45,45
8RSD Alcalá 22 6 10 6 20 16 +4 28 1,27 42,42
9Paracuellos Antamira 22 6 8 8 18 27 -9 26 1,18 39,39
10Villanueva Pardillo 22 5 4 13 14 28 -14 19 0,86 28,79
11San Fernando Henares 22 4 6 12 18 36 -18 18 0,82 27,27
12Santa Ana 22 2 4 16 11 51 -40 10 0,45 15,15

Skupina B

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Leganés II 20 15 5 0 34 12 +22 50 2,50 83,33
2Móstoles 20 13 5 2 28 11 +17 44 2,20 73,33
3Alcorcón II 20 9 7 4 32 15 +17 34 1,70 56,67
4AD Parla 20 7 7 6 20 20 +0 28 1,40 46,67
5Carabanchel 20 5 9 6 18 20 -2 24 1,20 40,00
6Atlético Pinto 20 7 3 10 20 30 -10 24 1,20 40,00
7Trival Valderas 20 5 8 7 15 21 -6 23 1,15 38,33
8Villaverde-Boetticher 20 6 3 11 18 29 -11 21 1,05 35,00
9El Álamo 20 3 7 10 24 33 -9 16 0,80 26,67
10Móstoles CF 20 3 6 11 15 26 -11 15 0,75 25,00
11Real Aranjuez 20 3 6 11 19 32 -13 15 0,75 25,00

Skupina A

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Albacete II 20 14 3 3 34 9 +25 45 2,25 75,00
2Calvo Sotelo 20 13 5 2 38 13 +25 44 2,20 73,33
3Quintanar del Rey 20 10 5 5 31 16 +15 35 1,75 58,33
4Manchego 20 7 8 5 21 17 +4 29 1,45 48,33
5La Roda 20 8 4 8 16 22 -6 28 1,40 46,67
6Huracán Balazote 20 7 4 9 22 27 -5 25 1,25 41,67
7Atlético Ibañés 20 4 11 5 16 21 -5 23 1,15 38,33
8Almansa 20 6 5 9 19 25 -6 23 1,15 38,33
9Manzanares 20 4 6 10 16 31 -15 18 0,90 30,00
10La Solana 20 4 5 11 16 29 -13 17 0,85 28,33
11Almagro 20 4 2 14 14 33 -19 14 0,70 23,33

Skupina B

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Marchamalo 20 14 3 3 25 10 +15 45 2,25 75,00
2Toledo 20 11 3 6 31 15 +16 36 1,80 60,00
3Torrijos 20 8 8 4 25 18 +7 32 1,60 53,33
4Guadalajara 20 9 4 7 27 21 +6 31 1,55 51,67
5Villacañas 20 8 6 6 19 16 +3 30 1,50 50,00
6Tarancón 20 9 2 9 24 19 +5 29 1,45 48,33
7Azuqueca 20 8 3 9 22 24 -2 27 1,35 45,00
8Illescas 20 6 7 7 18 21 -3 25 1,25 41,67
9Conquense 20 6 4 10 16 24 -8 22 1,10 36,67
10Madridejos 20 4 3 13 14 35 -21 15 0,75 25,00
11Pedroñeras 20 3 5 12 12 30 -18 14 0,70 23,33

Skupina A

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1San Juan 20 9 8 3 21 9 +12 35 1,75 58,33
2Beti Kozkor 20 9 6 5 23 18 +5 33 1,65 55,00
3Valle Egüés 20 9 5 6 31 23 +8 32 1,60 53,33
4Huarte 20 7 9 4 29 23 +6 30 1,50 50,00
5Pamplona 20 8 6 6 28 18 +10 30 1,50 50,00
6Burladés 20 7 5 8 22 30 -8 26 1,30 43,33
7Beti Onak 20 5 9 6 26 25 +1 24 1,20 40,00
8Corellano 20 6 6 8 24 29 -5 24 1,20 40,00
9Txantrea 20 5 8 7 23 29 -6 23 1,15 38,33
10Subiza 20 4 9 7 25 28 -3 21 1,05 35,00
11River Ega 20 3 5 12 23 43 -20 14 0,70 23,33

Skupina B

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Peña Sport 20 14 5 1 32 14 +18 47 2,35 78,33
2Cirbonero 20 8 8 4 35 21 +14 32 1,60 53,33
3Ardoi 20 8 8 4 26 15 +11 32 1,60 53,33
4Cantolagua 20 8 7 5 28 19 +9 31 1,55 51,67
5Cortes 20 8 7 5 22 18 +4 31 1,55 51,67
6Murchante 20 5 9 6 19 19 +0 24 1,20 40,00
7Peña Azagresa 20 7 3 10 24 33 -9 24 1,20 40,00
8Baztán 20 4 8 8 19 27 -8 20 1,00 33,33
9Lourdes 20 4 7 9 18 26 -8 19 0,95 31,67
10Bidezarra 20 5 4 11 18 23 -5 19 0,95 31,67
11Fontellas 20 5 2 13 15 41 -26 17 0,85 28,33

Skupina A

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Europa 20 13 5 2 35 17 +18 44 2,20 73,33
2Vilafranca 20 11 7 2 33 16 +17 40 2,00 66,67
3Terrassa 20 10 5 5 23 11 +12 35 1,75 58,33
4San Cristóbal 20 8 7 5 17 13 +4 31 1,55 51,67
5Manresa 20 7 8 5 21 16 +5 29 1,45 48,33
6Castelldefels 20 7 7 6 19 20 -1 28 1,40 46,67
7Pobla Mafumet 20 6 8 6 27 25 +2 26 1,30 43,33
8Santfeliuenc 20 6 4 10 16 24 -8 22 1,10 36,67
9Valls 20 4 5 11 12 24 -12 17 0,85 28,33
10Igualada 20 3 4 13 14 32 -18 13 0,65 21,67
11Montañesa 20 2 6 12 10 29 -19 12 0,60 20,00

Skupina B

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Cerdanyola del Vallès 20 11 7 2 31 15 +16 40 2,00 66,67
2Girona II 20 10 7 3 29 12 +17 37 1,85 61,67
3Granollers 20 9 6 5 32 22 +10 33 1,65 55,00
4Sant Andreu 20 9 4 7 24 21 +3 31 1,55 51,67
5Vilassar Mar 20 8 6 6 21 21 +0 30 1,50 50,00
6Grama 20 8 3 9 22 28 -6 27 1,35 45,00
7Peralada 20 6 7 7 16 18 -2 25 1,25 41,67
8Sants 20 7 3 10 17 25 -8 24 1,20 40,00
9Figueres 20 5 6 9 19 32 -13 21 1,05 35,00
10Horta 20 4 6 10 20 26 -6 18 0,90 30,00
11Banyoles 20 4 3 13 13 24 -11 15 0,75 25,00

Skupina A

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Xerez Deportivo 18 11 4 3 26 11 +15 37 2,06 68,52
2Xerez 18 10 5 3 23 11 +12 35 1,94 64,81
3Ceuta 18 7 8 3 26 17 +9 29 1,61 53,70
4Los Barrios 18 7 3 8 18 17 +1 24 1,33 44,44
5Rota 18 6 4 8 15 21 -6 22 1,22 40,74
6Antoniano 18 4 9 5 15 20 -5 21 1,17 38,89
7Conil 18 3 11 4 19 18 +1 20 1,11 37,04
8Cabecense 18 4 7 7 15 23 -8 19 1,06 35,19
9Arcos 18 4 5 9 10 19 -9 17 0,94 31,48
10Lebrijana 18 4 4 10 15 25 -10 16 0,89 29,63

Skupina B

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1San Roque Lepe 20 14 3 3 30 18 +12 45 2,25 75,00
2Ciudad de Lucena 20 12 4 4 35 16 +19 40 2,00 66,67
3Puente Genil 20 9 6 5 28 24 +4 33 1,65 55,00
4Córdoba II 20 8 6 6 31 25 +6 30 1,50 50,00
5Utrera 20 9 3 8 26 26 +0 30 1,50 50,00
6Pozoblanco 20 7 6 7 22 23 -1 27 1,35 45,00
7Sevilla III 20 7 5 8 17 20 -3 26 1,30 43,33
8Gerena 20 5 7 8 17 25 -8 22 1,10 36,67
9Castilleja 20 6 3 11 25 27 -2 21 1,05 35,00
10Coria CF 20 3 6 11 14 28 -14 15 0,75 25,00
11La Palma 20 2 7 11 14 27 -13 13 0,65 21,67

Skupina A

   P W D L GF GA Dif Pts Last 5 PPG % Pts
1Mancha Real 20 10 6 4 35 12 +23 36 1,80 60,00
2Almería II 20 9 6 5 32 25 +7 33 1,65 55,00
3Ciudad de Torredonjimeno 20 9 6 5 35 25 +10 33 1,65 55,00
4Torreperogil 20 7 7 6 16 17 -1 28 1,40 46,67
5Huétor Tájar 20 6 10 4 28 25 +3 28 1,40 46,67
6Huétor Vega 20 6 7 7 25 27 -2 25